در حال بارگذاری ...
 • آغاز بهره برداری رسمی از ترمینال جدید فرودگاه لامرد از امروز

  با برقراری پروازهای جدید ، تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه لامرد به ۱۲ سورتی می رسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر فرودگاه لامرد از آغاز بهره برداری رسمی ترمینال جدید این فرودگاه در اول مهر ماه همزمان با دومین روز هفته دفاع مقدس خبر داد .

  سهراب عزیزی عنوان کرد : امروز یکم مهر ماه ساعت ۱۰:۳۰ با ورود هواپیمای شرکت هواپیمایی ایران ایر از شیراز به فرودگاه لامرد ، شاهد بهره برداری از ترمینال جدید فرودگاه با مساحت ۵۵۰۰ مترمربع به عنوان دومین ترمینال فرودگاهی وسیع استان فارس خواهیم بود . این ترمینال پنجم اردیبهشت امسال توسط رییس جمهور افتتاح شد .

  مدیر فرودگاه لامرد همچنین عنوان کرد : امروز مهرماه شاهد برقراری پرواز مسیر سیری - لامرد - بندرعباس برای نخستین بار توسط شرکت هواپیمایی قشم ایر خواهیم بود . این پرواز سه شنبه ها با هواپیمای فوکر ۱۰۰ انجام می شود که ساعت ورود آن به فرودگاه لامرد ۱۲:۰۵ و خروج آن نیز ۱۲:۳۵ است .

  وی همچنین از برقراری پرواز مسیر دبی - لامرد - دبی از ششم مهر ماه توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر خبر داد و گفت : این پرواز روزهای یکشنبه توسط هواپیمای ATR72 انجام می شود . با برقراری پروازهای جدید ، تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه لامرد به ۱۲ سورتی می رسد .

  مدیر فرودگاه لامرد همچنین عنوان کرد : ۲۸ مهر گردهمایی مدیران فرودگاه های منطقه جنوب کشور با موضوع هوانوردی عمومی در این فرودگاه برگزار می شود .
  مطالب مرتبط

  رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای سلامت مسافران در اولویت فرودگاه ها قرار دارد

  رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای سلامت مسافران در اولویت فرودگاه ها قرار دارد

  در همان روزهای ابتدای انتشار ویروس کرونا با مهیا کردن کلیه امکانات و تجهیزات لازم برای مقابله یا پیشگیری اقدام کرده و با صرف هزینه های سنگین تلاش کردیم تا کلیه دستورالعمل های بهداشتی را در فرودگاه های کشور برای ایمنی مسافران بکار گیریم .

  |

  نظرات کاربران