در حال بارگذاری ...
 • برگزاری نشست توسعه راه‌های منتهی به مرزهای کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی

  در توسعه شبکه بزرگراهی اولویت با مکان‌هایی است که جریان ترافیک دارد و می‌تواند تا پایانه‌های مرزی و نقاط تولید بار و مرزهای کشور اتصال پیدا کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با حضور وزیر راه و شهرسازی ، نشستی با هدف توسعه راه‌های منتهی به مرزهای کشور برگزار شد .

  با هدف توسعه راه‌های منتهی به مرز نشستی در این زمینه با حضور محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی برگزار شد .

  در این نشست که شهرام آدم نژاد ، معاون حمل و امیرمحمود غفاری ، معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی به همراه خیرالله خادمی ، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل و عبدالهاشم حسن‌نیا ، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای حضور داشتند ، در این خصوص بحث و تبادل و نظر شد .

  حسن‌نیا ، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در حاشیه این جلسه اظهار داشت :‌ در توسعه شبکه بزرگراهی اولویت با مکان‌هایی است که جریان ترافیک دارد و می‌تواند تا پایانه‌های مرزی و نقاط تولید بار و مرزهای کشور اتصال پیدا کند .

  وی افزود : در این خصوص در جلسه‌ای که با حضور مقام عالی وزارت و دیگر معاونان مربوطه برگزار شد ، تصمیم‌گیری این بود که اولویت‌ها دسته‌بندی شود و با برگزاری کارگروهی طی دو هفته آینده این کار انجام گیرد .
  مطالب مرتبط

  اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور نیشابور - کاشمر با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومانی

  اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور نیشابور - کاشمر با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومانی

  محور فوق ٧۵ کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان نیشابور قرار دارد که از این میان پنج کیلومتر در سنوات گذشته روکش آسفالت گرم اجرا شده است و هم اکنون نیز ٣ کیلومتر دیگر از این محور با آسفالت گرم پوشش داده شد . 

  |

  ایمن سازی فیزیکی ۳۸ باب مدرسه حاشیه راه‌های استان سیستان و بلوچستان

  ایمن سازی فیزیکی ۳۸ باب مدرسه حاشیه راه‌های استان سیستان و بلوچستان

  با توجه به اینکه بسیاری از عادات و رفتارها در سنین کودکی شکل گرفته و در بزرگسالی تکامل می یابند ، فعالیت های همکاران ما در مدارس حاشیه راه ها ، فرصت ارزشمندی در زمینه آموزش بنیادی و تکمیل زیر ساخت های اصولی در راستای ترویج و تثبیت فرهنگ ترافیک در یک برنامه بلند مدت است که در ...

  |

  نظرات کاربران