در حال بارگذاری ...
 • اقدامات انجام شده توسط راهداری در محورهای پرتردد استان کرمانشاه

  ۶۵ مورد ایمن سازی و آشکارسازی دماغه ها و دوربرگردان ها در طول محور انجام شده است . تعمیر و نوکوبی گاردریل به طول ۶۰ کیلومتر همچنین دو کیلومتر نیز نصب نیوجرسی انجام شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اقدامات انجام شده در حوزه راهداری برای آماده سازی محورهای پر تردد ، استان کرمانشاه را تشریح کرد .

  فریبرز کرمی اظهار کرد : در محورهای حوزه استحفاظی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اقداماتی از جمله روکش آسفالت لایه نهایی به طول ۱۹ کیلومتر ، یک کیلومتر روکش آسفالت لایه رگلاژی و ۱۸ کیلومتر لکه گیری آسفالت انجام شده است .

  وی از انجام ۲۱۸ کیلومتر چاله پرکنی و لکه گیری ، به صورت امانی در سطح محورهای استان خبر داد و گفت : ۶۰۰ کیلومتر خط کشی محورهای بزرگراهی و اصلی انجام شده و ۲۵۰ متر مربع تابلوی اطلاعات نصب شده است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با بیان اینکه ۲۴ کیلومتر اجرای فوگسیل انجام شده بود ، گفت : ۳۴ هزار و ۸۳۳ تن آسفالت مصرف شده بود .

  کرمی از نصب ۴ هزار و ۶۰۰ عدد علائم ایمنی و مسیر نماهای کامپوزیت خبر داد و گفت : ۶۵ مورد ایمن سازی و آشکارسازی دماغه ها و دوربرگردان ها در طول محور انجام شده است . تعمیر و نوکوبی گاردریل به طول ۶۰ کیلومتر همچنین دو کیلومتر نیز نصب نیوجرسی انجام شده است .

  وی از تعمیر و نگهداری چراغ‌های چشمک‌زن به تعداد ۱۸۰۰ خانه چراغ و تعمیر و نگهداری مسیر روشنایی به طول ۱۴۶ کیلومتر خبر داد . ‌
  مطالب مرتبط

  ارتقا سطح همکاری بانک مسکن و سازمان راهداری در جهت خدمت به فعالان صنعت حمل و نقل

  ارتقا سطح همکاری بانک مسکن و سازمان راهداری در جهت خدمت به فعالان صنعت حمل و نقل

  پایانه مرزی باشماق یکی از پایانه های استراتژیک و مهم با کشور عراق است که با توجه به اینکه مدیریت سازماندهی این پایانه مرزی بر عهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای می باشد ، این سازمان از هرگونه پیشنهاد بانک مسکن در راستای تسهیل ارائه خدمات و الکترونیکی کردن پرداخت عوارضی و ...

  |

  برگزاری ​اولین جلسه هم اندیشی راهداری زمستانی سال جاری به صورت ویدئو کنفرانس

  برگزاری ​اولین جلسه هم اندیشی راهداری زمستانی سال جاری به صورت ویدئو کنفرانس

  با توجه به اینکه در حال حاضر جامعه ما درگیر بیماری کرونا است ، احتمال شیوع این بیماری در بین همکاران حوزه راهداری با توجه به ماهیت کار آنها که مجموعه ای تجمعی است ، وجود دارد . لذا باید مدیران نسبت به اجرای پروتکل های بهداشتی از سوی راهداران برای تامین سلامت این عزیزان تاکید ...

  |

  رصد و پایش نیازمندی های بخش حمل و نقل جاده ای در اولویت کاری مدیران راهداری

  رصد و پایش نیازمندی های بخش حمل و نقل جاده ای در اولویت کاری مدیران راهداری

  مبنا قرار گرفتن تن کیلومتر از مطالبات بخش بود و تا قبل از سال ۹۷ به دلایلی اجرایی نشده بود ، امروزه باشناسایی بیش از ۳۰۰ میلیون نقطه دارای بار در سطح کشور و ثبت آن در سامانه عملیاتی شده است .

  |

  نظرات کاربران