در حال بارگذاری ...
 • برقراری مجدد پروازهای شرکت هما به استانبول از چهارم مهرماه

  مسافران در پروازهای ورودی به استانبول ، می‌بایست در محدوده‌ی ۷۲ ساعت مانده به پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR نموده و نتیجه آن را هنگام ورود به فرودگاه استانبول به ماموران بهداشت آن کشور ارائه کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مجوز برقراری مجدد پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به شهر استانبول ترکیه صادر شد .

  بر اساس مذاکرات به عمل آمده بین دو کشور ایران و ترکیه ، مجوز پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به فرودگاه استانبول صادر شد .

  این پرواز در روز چهارم مهرماه سال جاری با شماره پرواز ۷۱۹ در ساعت ۱۲ و ۱۰ دقیقه از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد فرودگاه استانبول انجام می‌شود .

  هموطنان برای خرید بلیت این پرواز می‌توانند به سایت https://ebooking.iranair.com مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ دفتر فروش تلفنی "هما" تماس حاصل کنند .

  شایان ذکر است مسافران در پروازهای ورودی به استانبول ، می‌بایست در محدوده‌ی ۷۲ ساعت مانده به پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR نموده و نتیجه آن را هنگام ورود به فرودگاه استانبول به ماموران بهداشت آن کشور ارائه کنند .
  مطالب مرتبط

  برقراری مجدد پروازهای ایران ایر به استانبول از جمعه ۱۸ مهرماه

  برقراری مجدد پروازهای ایران ایر به استانبول از جمعه ۱۸ مهرماه

  براساس اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری ترکیه، تمامی مسافران ورودی به فرودگاه استانبول،  می‌بایست در محدوده‌ی ۷۲ ساعت مانده به پرواز، اقدام به انجام آزمایش PCR نموده و نتیجه آن را در زمان ورود به ماموران بهداشت مستقر در فرودگاه استانبول ارائه‌ کنند.

  |

  نظرات کاربران