در حال بارگذاری ...
 • ایمن سازی و اصلاح نقاط ریزشی در ۱۵ نقطه از محور خوزستان به چهارمحال و بختیاری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دهدز گفت : ایمن سازی و اصلاح نقاط ریزشی در ۱۵ نقطه از محور خوزستان به چهارمحال و بختیاری در حوزه دهدز طی تابستان امسال انجام شد .

  حمداله کیانی گفت : جاده اهواز - ایذه - دهدز به سمت چهارمحال و بختیاری از لحاظ جابه‌جایی مسافر و بار از اهمیت زیادی برخوردار است و حوزه راهداری دهدز نیز از مهمترین نقاط آن محسوب می‌شود .

  او با بیان اینکه هر سال در فصل‌های پاییز و زمستان و هنگام بارش برف و باران شاهد ریزش سنگ و صخره به درون این جاده هستیم ، افزود : ایمن سازی و اصلاح نقاط ریزشی جاده ضروری است .

  کیانی با اشاره به اینکه در فصل تابستان و با استفاده از ظرفیت این اداره ، حدود ۱۵ نقطه در این مسیر ایمن‌سازی شده است و سنگ‌ها و صخره‌هایی که احتمال سقوط به جاده داشتند به سمت پایین دست جاده هدایت شدند ، اظهار داشت : حدود ۵ نقطه دیگر برای پاکسازی وجود دارد که با توجه به مشکل بودن کار در این نقاط ، یک پروژه برای آن‌ها تعریف شده که به زودی به مناقصه می‌رود و پیمانکار منتخب کار ایمن‌سازی این نقاط را انجام خواهد داد .
  مطالب مرتبط

  جزئیات ساخت ۴۱۵ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان غربی

  جزئیات ساخت ۴۱۵ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان غربی

  سرمایه گذاری بالغ بر ۲ هزار میلیارد ریال از سال ۹۲ تاکنون در پایانه های مرزی و در جهت توسعه و احداث کریدور بندر امام خمینی (ره) به طرف پایانه مرزی بازرگان و شاخه های آن در پایانه های مرزی رازی ، سرو ، تمرچین و بازارچه مرزی کیله سردشت برای تبدیل استان به هاب لجستیک انجام گرفته است ...

  |

  نظرات کاربران