در حال بارگذاری ...
 • ایمن سازی و اصلاح نقاط ریزشی در ۱۵ نقطه از محور خوزستان به چهارمحال و بختیاری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دهدز گفت : ایمن سازی و اصلاح نقاط ریزشی در ۱۵ نقطه از محور خوزستان به چهارمحال و بختیاری در حوزه دهدز طی تابستان امسال انجام شد .

  حمداله کیانی گفت : جاده اهواز - ایذه - دهدز به سمت چهارمحال و بختیاری از لحاظ جابه‌جایی مسافر و بار از اهمیت زیادی برخوردار است و حوزه راهداری دهدز نیز از مهمترین نقاط آن محسوب می‌شود .

  او با بیان اینکه هر سال در فصل‌های پاییز و زمستان و هنگام بارش برف و باران شاهد ریزش سنگ و صخره به درون این جاده هستیم ، افزود : ایمن سازی و اصلاح نقاط ریزشی جاده ضروری است .

  کیانی با اشاره به اینکه در فصل تابستان و با استفاده از ظرفیت این اداره ، حدود ۱۵ نقطه در این مسیر ایمن‌سازی شده است و سنگ‌ها و صخره‌هایی که احتمال سقوط به جاده داشتند به سمت پایین دست جاده هدایت شدند ، اظهار داشت : حدود ۵ نقطه دیگر برای پاکسازی وجود دارد که با توجه به مشکل بودن کار در این نقاط ، یک پروژه برای آن‌ها تعریف شده که به زودی به مناقصه می‌رود و پیمانکار منتخب کار ایمن‌سازی این نقاط را انجام خواهد داد .
  مطالب مرتبط

  انجام عملیات تعریض و اصلاح هندسی قوس پرحادثه سیرو در محور قم – کهک

  انجام عملیات تعریض و اصلاح هندسی قوس پرحادثه سیرو در محور قم – کهک

  قوس تیز سیرو واقع در محور قم – کهک به دلیل ساختار هندسی نامناسب آن از سویی و صخره ای بودن تپه حاشیه آن از سویی دیگر ، امکان تعریض و اصلاح ان را بادشواری مواجه ساخته بود . پس از بازدیدهای میدانی مستمر و مطالعات صورت گرفته ضمن تهیه و تجهیز ماشین آلات و همچنین مصالح مورد نیاز ، مقرر ...

  |

  احداث ۵۰۷ باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی و تیرپارک جدید در سطح راه های کشور

  احداث ۵۰۷ باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی و تیرپارک جدید در سطح راه های کشور

  در حال حاضر علاوه بر ۸۲۹ باب مجتمع خدمات رفاهی بین راهی بهره برداری شده و فعال ، ۸۷۱ مجتمع دارای موافقت اصولی از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای هستند نیز به منظور ارائه خدمات بهتر به کاربران جاده ای در مرحله اخذ استعلام از سایر ارگان ها و مراجع می باشند .

  |

  نظرات کاربران