در حال بارگذاری ...
 • ایمن سازی و اصلاح نقاط ریزشی در ۱۵ نقطه از محور خوزستان به چهارمحال و بختیاری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دهدز گفت : ایمن سازی و اصلاح نقاط ریزشی در ۱۵ نقطه از محور خوزستان به چهارمحال و بختیاری در حوزه دهدز طی تابستان امسال انجام شد .

  حمداله کیانی گفت : جاده اهواز - ایذه - دهدز به سمت چهارمحال و بختیاری از لحاظ جابه‌جایی مسافر و بار از اهمیت زیادی برخوردار است و حوزه راهداری دهدز نیز از مهمترین نقاط آن محسوب می‌شود .

  او با بیان اینکه هر سال در فصل‌های پاییز و زمستان و هنگام بارش برف و باران شاهد ریزش سنگ و صخره به درون این جاده هستیم ، افزود : ایمن سازی و اصلاح نقاط ریزشی جاده ضروری است .

  کیانی با اشاره به اینکه در فصل تابستان و با استفاده از ظرفیت این اداره ، حدود ۱۵ نقطه در این مسیر ایمن‌سازی شده است و سنگ‌ها و صخره‌هایی که احتمال سقوط به جاده داشتند به سمت پایین دست جاده هدایت شدند ، اظهار داشت : حدود ۵ نقطه دیگر برای پاکسازی وجود دارد که با توجه به مشکل بودن کار در این نقاط ، یک پروژه برای آن‌ها تعریف شده که به زودی به مناقصه می‌رود و پیمانکار منتخب کار ایمن‌سازی این نقاط را انجام خواهد داد .
  مطالب مرتبط

  فعالیت ۵۷ اکیپ راهداران در طرح راهداری محوری استان خراسان جنوبی

  فعالیت ۵۷ اکیپ راهداران در طرح راهداری محوری استان خراسان جنوبی

  طرح های راهداری محوری استان همزمان با سراسر کشور شامل اجرای این طرح با هدف تسریع در رفع نواقص شامل لکه گیری ، تعریض و تعمیر تابلو و علایم جاده ای ، شیب شیروانی ، تنقیه پل ها و بستر رودخانه ها جهت ارایه خدمات مطلوب تر به کاربران جاده در حال انجام است .

  |

  اجرای طرح راهداری محوری در ۷۸۲ کیلومتر از راه‌های استان ایلام

  اجرای طرح راهداری محوری در ۷۸۲ کیلومتر از راه‌های استان ایلام

  عملیات راهداری این طرح شامل تعریض و اصلاح راه‌ها ، لکه‌گیری ، درزگیری ، حذف چاله و خرابی آسفالت ، اصلاح پیچ ، رفع نقاط حادثه خیر و انجام مواردی از این قبیل است که با اجرای آن‌ها شاهد افزایش ضریب ایمنی راه‌ها و کاهش تصادفات خواهیم بود .

  |

  نظرات کاربران