در حال بارگذاری ...
 • اطلاعیه شرکت فرودگاه ها درباره تغییر ساعت رسمی کشور

  بر اساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در مرداد سال ١٣٨٦ ، ساعت رسمی کشور هرسال در ساعت ٢٤ روز اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و در ساعت ٢٤ روز سی ‌ام شهریور به حال سابق برگردانده می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با وجود تغییر ساعت رسمی کشور در ساعت ٢٤ روز ۳۰شهریور ، پروازهای فرودگاه های سراسر کشور بر اساس زمان مندرج در بلیت انجام خواهند شد .

  با عنایت به اینکه در ساعت ٢٤ روز ٣٠ شهریور ماه ساعت رسمی کشور یک ساعت به عقب کشیده می شود ، پروازهای فرودگاه های سراسر کشور بر اساس زمان مندرج در بلیت و مطابق با ساعت رسمی کشور انجام خواهند شد .

  این تغییر ساعت به اطلاع همه شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی رسانده شده و بر این اساس مسافران پروازهای داخلی و خارجی ضمن تنظیم ساعت خود با ساعت رسمی کشور ، برنامه‌های خود را بر اساس زمان درج شده در بلیت‌های هواپیما انجام دهند و در فرودگاه‌ها حضور یابند .  

  بر اساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در مرداد سال ١٣٨٦ ، ساعت رسمی کشور هر سال در ساعت ٢٤ روز اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و در ساعت ٢٤ روز سی ‌ام شهریور به حال سابق برگردانده می‌شود .
  مطالب مرتبط

  شرکت فرودگاه ها بیشترین زیرساخت های حیاتی ، مهم و حساس را دارا است

  شرکت فرودگاه ها بیشترین زیرساخت های حیاتی ، مهم و حساس را دارا است

  با توجه به معرفی دستگاه های اجرایی برتر از لحاظ اجرای برنامه های پدافند غیرعامل ، در سال گذشته سازمان پدافند غیرعامل براساس شاخص سختگیرانه خود ، شرکت فرودگاه ها را به عنوان یکی از دستگاه اجرایی برتر در جهت مقابله و پیشگیری از تهدیدات انتخاب کرد .

  |

  نظرات کاربران