در حال بارگذاری ...
 • اطلاعیه شرکت فرودگاه ها درباره تغییر ساعت رسمی کشور

  بر اساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در مرداد سال ١٣٨٦ ، ساعت رسمی کشور هرسال در ساعت ٢٤ روز اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و در ساعت ٢٤ روز سی ‌ام شهریور به حال سابق برگردانده می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با وجود تغییر ساعت رسمی کشور در ساعت ٢٤ روز ۳۰شهریور ، پروازهای فرودگاه های سراسر کشور بر اساس زمان مندرج در بلیت انجام خواهند شد .

  با عنایت به اینکه در ساعت ٢٤ روز ٣٠ شهریور ماه ساعت رسمی کشور یک ساعت به عقب کشیده می شود ، پروازهای فرودگاه های سراسر کشور بر اساس زمان مندرج در بلیت و مطابق با ساعت رسمی کشور انجام خواهند شد .

  این تغییر ساعت به اطلاع همه شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی رسانده شده و بر این اساس مسافران پروازهای داخلی و خارجی ضمن تنظیم ساعت خود با ساعت رسمی کشور ، برنامه‌های خود را بر اساس زمان درج شده در بلیت‌های هواپیما انجام دهند و در فرودگاه‌ها حضور یابند .  

  بر اساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در مرداد سال ١٣٨٦ ، ساعت رسمی کشور هر سال در ساعت ٢٤ روز اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و در ساعت ٢٤ روز سی ‌ام شهریور به حال سابق برگردانده می‌شود .
  مطالب مرتبط

  تخصیص و هزینه بیش از ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه فرودگاه های مازندران

  تخصیص و هزینه بیش از ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه فرودگاه های مازندران

  فرودگاه شهدای نوشهر با قدمت ۷۰ سال یکی از فرودگاه های فعال و مهم در راستای ارایه خدمات پروازی و حمل و نقل هوایی محسوب می شود . در این فرودگاه سالیانه حدود ۷۵ هزار مسافر در قالب بیش از ۸۰۰ سورتی پرواز اعزام و پذیرش می شود .

  |

  نظرات کاربران