در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  ساماندهی سه راهی چورس که جزو برنامه‌های حذف نقطه حادثه خیز بوده و نیز حذف نقطه حادثه خیز در کیلومتر ۱۷ محور چایپاره - خوی و نقطه‌ای دیگر در محور چایپاره - حمزیان بطول ششصد متر از جمله این برنامه‌ها است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چایپاره گفت : راه روستایی پیر یادگار این شهرستان به طول ۶ کیلومتر در قالب طرح ملی ابرار آماده آسفالت ریزی شد .

  میر علی اکبر حسینی ضمن تشریح اقدامات این اداره گفت : به همت راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چایپاره و بهره مندی از امکانات و ماشین آلات این اداره مرحله زیر اساس و اساس محور روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره به طول ۶ کیلومتر به پایان رسیده و این محور آماده آسفالت ریزی است که به زودی انجام خواهد شد . آسفالت راه روستایی بهستان شهرستان چایپاره نیز جزو برنامه‌های طرح ملی ابرار است که بزودی و با همت راهداران مرحله زیر اساس و اساس آن بصورت امانی آغاز خواهد شد .

  حسینی با اشاره به ایمن سازی محور‌های مواصلاتی شهرستان چایپاره برای کاهش تلفات جاده‌ای افزود : ساماندهی سه راهی چورس که جزو برنامه‌های حذف نقطه حادثه خیز بوده و نیز حذف نقطه حادثه خیز در کیلومتر ۱۷ محور چایپاره - خوی و نقطه‌ای دیگر در محور چایپاره - حمزیان بطول ششصد متر از جمله این برنامه‌ها است .

  این مقام مسئول استفاده از ۴۰ تن آسفالت گرم برای لکه گیری در محور‌های اصلی و محور حمزیان ، شانه سازی و لکه گیری آسفالت به طول ۶ کیلومتر در محور روستایی چورس ، لکه گیری محور محور روستایی بادکی - مرقشه به طول ۵ کیلومتر ، لکه گیری و رسیدگی به نواقصات تابلویی محور حسین بگلو - حاجیلار به طول ۴ کیلومتر ، تابلو گذاری و لکه گیری به طول ۶ کیلومتر در محور روستایی بسطام و تابلو گذاری به طول ۲ کیلومتر در محور روستایی کسیان را از دیگر مهمترین اقدامات انجام شده اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چایپاره برشمرد .

  حسینی در پایان ابراز امیدواری کرد : با تلاش شبانه روزی راهداران در اهمیت دادن به ایجاد امنیت و آسایش کاربران جاده‌ای شاهد عدم بروز هر گونه اتفاق ناخوش آیند در محور‌های مواصلاتی شهرستان چایپاره باشیم .
  مطالب مرتبط

  مراجعه ۱۵ هزار و ۵۱۵ دستگاه ماشین آلات سنگین به مراکز معاینه فنی خراسان جنوبی

  مراجعه ۱۵ هزار و ۵۱۵ دستگاه ماشین آلات سنگین به مراکز معاینه فنی خراسان جنوبی

  بازدید مستمر از مراکز معاینه فنی خودرو با مشارکت بین نمایندگان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، پلیس راهور ، استانداری و محیط زیست و به منظور کنترل و نظارت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای بار و مسافر از دیگر اقدامات این اداره در مدت مذکور بوده است .

  |

  تشریح میزان جابه‌جایی مسافر در مدل حمل و نقل عمومی جاده‌ای طی ۶ ماه ابتدایی امسال

  تشریح میزان جابه‌جایی مسافر در مدل حمل و نقل عمومی جاده‌ای طی ۶ ماه ابتدایی امسال

  سازمان راهداری به محض ابلاغ شیوه‌نامه‌های مقابله با کرونا ، بحث رعایت ضوابط را در دستور کار قرار داد ، فروش اینترنتی بلیت‌ها گسترده‌تر و متنوع تر شد ، ضد عفونی مستمر صندلی ناوگان و بدنه ناوگان ، ارائه بسته‌های بهداشتی و پک ماسک و دستکش در دستور کار قرار گرفت و در ...

  |

  آمادگی ۷۰۰ نیروی راهداری در ۴۴ راهدارخانه استان کرمانشاه برای فصل زمستان

  آمادگی ۷۰۰ نیروی راهداری در ۴۴ راهدارخانه استان کرمانشاه برای فصل زمستان

  هر ۴۰ کیلومتر معمولا باید یک اکیپ کامل راهداری با سه دستگاه گریدر ، سه تیغه برف‌روبی ، سه نمک‌پاش ، بولدوزر ، ماشین‌آلات سبک و ۳۰ تا ۴۰ نفر نیرو مستقر باشد که در استان برای هر ۱۶۱ کیلومتر یک اکیپ در ایتان مستقر شده است .

  |

  نظرات کاربران