در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  ساماندهی سه راهی چورس که جزو برنامه‌های حذف نقطه حادثه خیز بوده و نیز حذف نقطه حادثه خیز در کیلومتر ۱۷ محور چایپاره - خوی و نقطه‌ای دیگر در محور چایپاره - حمزیان بطول ششصد متر از جمله این برنامه‌ها است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چایپاره گفت : راه روستایی پیر یادگار این شهرستان به طول ۶ کیلومتر در قالب طرح ملی ابرار آماده آسفالت ریزی شد .

  میر علی اکبر حسینی ضمن تشریح اقدامات این اداره گفت : به همت راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چایپاره و بهره مندی از امکانات و ماشین آلات این اداره مرحله زیر اساس و اساس محور روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره به طول ۶ کیلومتر به پایان رسیده و این محور آماده آسفالت ریزی است که به زودی انجام خواهد شد . آسفالت راه روستایی بهستان شهرستان چایپاره نیز جزو برنامه‌های طرح ملی ابرار است که بزودی و با همت راهداران مرحله زیر اساس و اساس آن بصورت امانی آغاز خواهد شد .

  حسینی با اشاره به ایمن سازی محور‌های مواصلاتی شهرستان چایپاره برای کاهش تلفات جاده‌ای افزود : ساماندهی سه راهی چورس که جزو برنامه‌های حذف نقطه حادثه خیز بوده و نیز حذف نقطه حادثه خیز در کیلومتر ۱۷ محور چایپاره - خوی و نقطه‌ای دیگر در محور چایپاره - حمزیان بطول ششصد متر از جمله این برنامه‌ها است .

  این مقام مسئول استفاده از ۴۰ تن آسفالت گرم برای لکه گیری در محور‌های اصلی و محور حمزیان ، شانه سازی و لکه گیری آسفالت به طول ۶ کیلومتر در محور روستایی چورس ، لکه گیری محور محور روستایی بادکی - مرقشه به طول ۵ کیلومتر ، لکه گیری و رسیدگی به نواقصات تابلویی محور حسین بگلو - حاجیلار به طول ۴ کیلومتر ، تابلو گذاری و لکه گیری به طول ۶ کیلومتر در محور روستایی بسطام و تابلو گذاری به طول ۲ کیلومتر در محور روستایی کسیان را از دیگر مهمترین اقدامات انجام شده اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چایپاره برشمرد .

  حسینی در پایان ابراز امیدواری کرد : با تلاش شبانه روزی راهداران در اهمیت دادن به ایجاد امنیت و آسایش کاربران جاده‌ای شاهد عدم بروز هر گونه اتفاق ناخوش آیند در محور‌های مواصلاتی شهرستان چایپاره باشیم .
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات اداره راهداری شهرستان دیهوک در حوزه راهداری زمستانی

  تشریح اقدامات اداره راهداری شهرستان دیهوک در حوزه راهداری زمستانی

  تبدیل آبنما به پل ، اجرای ۲ باب استراحتگاه بین راهی رانندگان ، تکمیل اصلاح پیچ پرحادثه ، احداث تعداد ۱۴ دستگاه پل ، ترمیم خسارات وارده به ابنیه فنی ناشی از سیل در طول حوزه استحفاظی اداره دیهوک ، تجهیز و راه اندازی راهدارخانه دیگ رستم را می توان از پروژه های اجرایی اداره نام برد ...

  |

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  همت و اتحاد رانندگان شریف کشورمان در آن مقطع حساس و حرکت به سمت بنادر جنوبی و تخلیه بنادر نقطه‌ای عطف و مصداقی بارزی از نقش آفرینی این تلاشگران در قالب روحیه بسیجی در تاریخ حمل و نقل جاده ای کشورمان به‌شمار می‌آید ، به‌طوری‌که منجر به ثبت روز ۲۶ آذر در تقویم رسمی کشورمان به ...

  |

  ارتقا ایمنی محورهای مواصلاتی استان اردبیل با اصلاح ۱۱ نقطه حادثه خیز

  ارتقا ایمنی محورهای مواصلاتی استان اردبیل با اصلاح ۱۱ نقطه حادثه خیز

  ۱۵۱ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر داخلی و بین المللی در استان فعالیت می کنند که نظارت و بررسی ویژه ای نیز بر عملکردهای این شرکت ها در حوزه های مختلف وهم چنین رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام می شود .

  |

  نظرات کاربران