در حال بارگذاری ...
 • ایمن‌سازی راه دسترسی ساکنان مسکن مهر میمه به مرکز شهر با احداث پل زیرگذر

  هم‌افزایی و تعامل تمام دستگاه‌ها برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مردم باید در دستور کار همه ادارات باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با احداث پل زیرگذر میمه توسط اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان شاهین‌شهر و میمه ، راه دسترسی ساکنان مسکن مهر میمه به مرکز شهر ایمن شد .

  داریوش مرادی ، رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان شاهین‌شهر و میمه ، اظهار کرد : طرح احداث زیرگذر میمه به اتمام رسید و پروژه برای آسفالت تحویل شهرداری میمه شد .

  وی با بیان اینکه ساکنین مسکن مهر شهر میمه برای دسترسی به مرکز شهر باید از عرض جاده عبور می‌کردند ، افزود : عبور کاربران جاده به ویژه عابرین، راکبان دوچرخه و موتورسیکلت از عرض جاده ضریب احتمال حوادث رانندگی را به شدت افزایش می‌دهد .

  رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان شاهین‌شهر و میمه تصریح کرد : لذا برای ارتقا ایمنی این محور ساخت پل زیر‌گذر در دستور کار قرار گرفت . وی هزینه اجرای این پروژه را بالغ بر یک میلیارد تومان اعلام کرد .

  مرادی با استقبال از همکاری شهرداری و دهیاری‌ها با اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان شاهین شهر خاطرنشان‌ کرد : هم‌افزایی و تعامل تمام دستگاه‌ها برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مردم باید در دستور کار همه ادارات باشد .
  مطالب مرتبط

  مراجعه ۱۵ هزار و ۵۱۵ دستگاه ماشین آلات سنگین به مراکز معاینه فنی خراسان جنوبی

  مراجعه ۱۵ هزار و ۵۱۵ دستگاه ماشین آلات سنگین به مراکز معاینه فنی خراسان جنوبی

  بازدید مستمر از مراکز معاینه فنی خودرو با مشارکت بین نمایندگان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، پلیس راهور ، استانداری و محیط زیست و به منظور کنترل و نظارت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای بار و مسافر از دیگر اقدامات این اداره در مدت مذکور بوده است .

  |

  تشریح میزان جابه‌جایی مسافر در مدل حمل و نقل عمومی جاده‌ای طی ۶ ماه ابتدایی امسال

  تشریح میزان جابه‌جایی مسافر در مدل حمل و نقل عمومی جاده‌ای طی ۶ ماه ابتدایی امسال

  سازمان راهداری به محض ابلاغ شیوه‌نامه‌های مقابله با کرونا ، بحث رعایت ضوابط را در دستور کار قرار داد ، فروش اینترنتی بلیت‌ها گسترده‌تر و متنوع تر شد ، ضد عفونی مستمر صندلی ناوگان و بدنه ناوگان ، ارائه بسته‌های بهداشتی و پک ماسک و دستکش در دستور کار قرار گرفت و در ...

  |

  آمادگی ۷۰۰ نیروی راهداری در ۴۴ راهدارخانه استان کرمانشاه برای فصل زمستان

  آمادگی ۷۰۰ نیروی راهداری در ۴۴ راهدارخانه استان کرمانشاه برای فصل زمستان

  هر ۴۰ کیلومتر معمولا باید یک اکیپ کامل راهداری با سه دستگاه گریدر ، سه تیغه برف‌روبی ، سه نمک‌پاش ، بولدوزر ، ماشین‌آلات سبک و ۳۰ تا ۴۰ نفر نیرو مستقر باشد که در استان برای هر ۱۶۱ کیلومتر یک اکیپ در ایتان مستقر شده است .

  |

  نظرات کاربران