در حال بارگذاری ...
 • ایمن‌سازی راه دسترسی ساکنان مسکن مهر میمه به مرکز شهر با احداث پل زیرگذر

  هم‌افزایی و تعامل تمام دستگاه‌ها برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مردم باید در دستور کار همه ادارات باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با احداث پل زیرگذر میمه توسط اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان شاهین‌شهر و میمه ، راه دسترسی ساکنان مسکن مهر میمه به مرکز شهر ایمن شد .

  داریوش مرادی ، رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان شاهین‌شهر و میمه ، اظهار کرد : طرح احداث زیرگذر میمه به اتمام رسید و پروژه برای آسفالت تحویل شهرداری میمه شد .

  وی با بیان اینکه ساکنین مسکن مهر شهر میمه برای دسترسی به مرکز شهر باید از عرض جاده عبور می‌کردند ، افزود : عبور کاربران جاده به ویژه عابرین، راکبان دوچرخه و موتورسیکلت از عرض جاده ضریب احتمال حوادث رانندگی را به شدت افزایش می‌دهد .

  رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان شاهین‌شهر و میمه تصریح کرد : لذا برای ارتقا ایمنی این محور ساخت پل زیر‌گذر در دستور کار قرار گرفت . وی هزینه اجرای این پروژه را بالغ بر یک میلیارد تومان اعلام کرد .

  مرادی با استقبال از همکاری شهرداری و دهیاری‌ها با اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان شاهین شهر خاطرنشان‌ کرد : هم‌افزایی و تعامل تمام دستگاه‌ها برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مردم باید در دستور کار همه ادارات باشد .
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات اداره راهداری شهرستان دیهوک در حوزه راهداری زمستانی

  تشریح اقدامات اداره راهداری شهرستان دیهوک در حوزه راهداری زمستانی

  تبدیل آبنما به پل ، اجرای ۲ باب استراحتگاه بین راهی رانندگان ، تکمیل اصلاح پیچ پرحادثه ، احداث تعداد ۱۴ دستگاه پل ، ترمیم خسارات وارده به ابنیه فنی ناشی از سیل در طول حوزه استحفاظی اداره دیهوک ، تجهیز و راه اندازی راهدارخانه دیگ رستم را می توان از پروژه های اجرایی اداره نام برد ...

  |

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  همت و اتحاد رانندگان شریف کشورمان در آن مقطع حساس و حرکت به سمت بنادر جنوبی و تخلیه بنادر نقطه‌ای عطف و مصداقی بارزی از نقش آفرینی این تلاشگران در قالب روحیه بسیجی در تاریخ حمل و نقل جاده ای کشورمان به‌شمار می‌آید ، به‌طوری‌که منجر به ثبت روز ۲۶ آذر در تقویم رسمی کشورمان به ...

  |

  ارتقا ایمنی محورهای مواصلاتی استان اردبیل با اصلاح ۱۱ نقطه حادثه خیز

  ارتقا ایمنی محورهای مواصلاتی استان اردبیل با اصلاح ۱۱ نقطه حادثه خیز

  ۱۵۱ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر داخلی و بین المللی در استان فعالیت می کنند که نظارت و بررسی ویژه ای نیز بر عملکردهای این شرکت ها در حوزه های مختلف وهم چنین رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام می شود .

  |

  نظرات کاربران