در حال بارگذاری ...
 • احداث یک دستگاه پل در محور هنجن - فریزهند شهرستان نطنز

  این پروژه با همت راهداران و با ماشین‌آلات شهرستان به‌‌صورت امانی اجرا شد و ظرف مدت ۴ روز به اتمام رسید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌‌ای شهرستان نطنز از احداث یک دستگاه پل در محور هنجن - فریزهند خبر داد .

  حسن کریم‌زاده ، رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌‌ای شهرستان نطنز ، اظهار‌کرد : بررسی کارشناسان و تجربه سال‌های اخیر نشان داد که پل فعلی در این محور در زمان بروز حوادثی چون سیلاب نمی‌تواند به مهار بحران کمک کند . این پل در گلوگاه جاده قرار داشت و در زمان بروز حوادثی چون سیل به سرعت مسدود می‌شد .

  رئیس اداره راهداری وحمل و نقل جاده‌‌‌ای شهرستان نطنز ، با بیان اینکه راهداران ضمن بهسازی پل کنونی نسبت‌‌ به احداث پل جدید با مشخصات فنی بالاتر اقدام کردند ، گفت : پل جدید احداث‌‌شده می‌تواند در زمان بروز سیلاب به مدیریت بحران کمک کند .

  کریم‌زاده تصریح کرد : این پروژه با همت راهداران و با ماشین‌آلات شهرستان به‌‌صورت امانی اجرا شد و ظرف مدت ۴ روز به اتمام رسید .
  مطالب مرتبط

  افتتاح پروژه‌های بهسازی محورهای آسیب دیده از سیل فروردین ۹۸ با حضور رییس‌جمهور

  افتتاح پروژه‌های بهسازی محورهای آسیب دیده از سیل فروردین ۹۸ با حضور رییس‌جمهور

  طی ۴۰۰ روز کاری در سال گذشته و جاری ، روزانه ۴۱۰۰ تن آسفالت برای ساخت و ترمیم جاده های آسیب دیده با بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات راهداری به کار رفت ، همچنین روزانه ۲۱ متر پل ساخته شد و هم اکنون ۱۴۵۰ متر پل بزرگ را در دست ساخت قرار دارد .

  |

  نظرات کاربران