در حال بارگذاری ...
 • برگزاری جلسه سالانه شورایعالی بنادر و دریانوردی به صورت ویدئو کنفرانس

  به گزارش پرتال حمل و نقل‌ ، جلسه شورایعالی بنادر و دریانوردی در استماع گزارش هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی و رسیدگی به صورت‌های مالی منتهی به پایان اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد .

  جلسه سالانه شورایعالی بنادر و دریانوردی در حضور اعضای شورا به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس روز شنبه مورخ ۲۹ شهریور برگزار شد .

  در این جلسه پس از ارائه گزارش هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی ، شهرام آدم نژاد ، نماینده وزیر راه و شهرسازی در امور مجامع از اقدامات این سازمان به ویژه در مقابله با ویروس کرونا و حفظ جریان ورود کالا به کشور ، به ویژه کالاهای اساسی تقدیر و تشکر کرد .

  وی همچنین نسبت به تدوام اقدامات و برنامه‌های این سازمان در هوشمندسازی بنادر تاکید کرد .

  جلسه شورایعالی بنادر و دریانوردی در بررسی عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی در سال ۱۳۹۸ و رسیدگی به صورت‌های مالی در حضور نمایندگان وزارت راه و شهرسازی ، وزارت امور اقتصاد و دارایی ، سازمان برنامه و بودجه ، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین سازمان حسابرسی و اعضای هیات عامل سازمان برگزار شد .

   
  مطالب مرتبط

  اقدامات موثر سازمان بنادر و دریانوردی در راستای مدیریت ورود و توزیع کالاهای اساسی

  اقدامات موثر سازمان بنادر و دریانوردی در راستای مدیریت ورود و توزیع کالاهای اساسی

  سازمان بنادر و دریانوردی به منظور مدیریت ورود و توزیع کالاهای اساسی اقدامات موثری انجام داده است که در نتیجه این اقدامات فرایند واردات کالای اساسی بدون هیچگونه مشکلی از طریق بنادر کشور ادامه دارد .

  |

  فعالیت‌ها در بنادر تجاری کشور ؛ شبانه‌روزی و بدون وقفه در حال انجام است

  فعالیت‌ها در بنادر تجاری کشور ؛ شبانه‌روزی و بدون وقفه در حال انجام است

  به ‌رغم تحریم ها و تهدیداتی که به صورت ناعادلانه و غیر قانونی بر کشور تحمیل شده و همچنین تلاش هایی که برای ایجاد مشکل در زمینه فعالیت های بندری صورت می گیرد ، روند حمل و نقل و تجارت دریایی کشورمان مناسب است .

  |

  نظرات کاربران