در حال بارگذاری ...
 • اجرای آزمایشی فاصله‌گذاری اجتماعی در پروازها توسط ۲ شرکت هواپیمایی داخلی

  به هر حال ما به تفاوت قیمت این صندلی‌های خالی طبق قاعده از محل افزایش قیمت بلیت خواهد بود ، چون دولت هیچ بودجه‌ای برای این موضوع اختصاص نداده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه ۲ شرکت هواپیمایی در حال اجرای آزمایشی موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی در پروازها هستند ، گفت : البته این موضوع هنوز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ نشده است .

  مقصود اسعدی سامانی درباره اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی در پروازها اظهار داشت : در حال حاضر دو شرکت هواپیمایی به صورت آزمایشی موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی در پروازها را اجرا می‌کنند و یک صندلی خالی بین مسافران وجود دارد .

  وی ادامه داد البته این موضوع هنوز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری به صورت رسمی ابلاغ نشده است ، اما شرکت‌های هواپیمایی معراج و کاسپین در حال اجرای آزمایشی این موضوع در پروازهای خود هستند.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا این فاصله‌گذاری اجتماعی تأثیری در نرخ بلیت پروازهای داخلی دارد ؟ گفت : به هر حال ما به تفاوت قیمت این صندلی‌های خالی طبق قاعده از محل افزایش قیمت بلیت خواهد بود ، چون دولت هیچ بودجه‌ای برای این موضوع اختصاص نداده است .

  برقراری مجدد پرواز لار - دوبی

  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی درباره پروازهای بین‌المللی گفت : به تازگی پروازهای مادرید ، میلان و وین اضافه شده است ، پیش از این هم پروازهای پاریس ، لندن ، منچستر ، آمستردام و استکهلم برقرار بود.

  وی با اشاره به برقراری مجدد پرواز لار به دبی اضافه کرد : پروازهای بین‌المللی تا اندازه‌ای افزایش یافته است .
  مطالب مرتبط

  قدردانی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از اجرای طرح استقرار ناظران سلامت در فرودگاه ها

  قدردانی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از اجرای طرح استقرار ناظران سلامت در فرودگاه ها

  سازمان ایکائو در اطلاعیه ای در همان زمان شیوع ویروس کرونا اعلام کرد که در حوزه هوایی نیازی به فاصله گذاری اجتماعی نیست چرا که از هر ۲۷ میلیون مسافر ممکن است ، تنها یک نفر به کرونا مبتلا شود و از سوی دیگر طبق بررسی هایی که انجام داده ایم میزان مبتلایان در حوزه هوایی در مقایسه با ...

  |

  تشکیل کمیته زیرفصل کمیته حمل و نقل هوایی در ستاد کرونا برای حمایت از ایرلاین‌ها

  تشکیل کمیته زیرفصل کمیته حمل و نقل هوایی در ستاد کرونا برای حمایت از ایرلاین‌ها

  به وسیله ارز حاصل از صادرات و پول‌هایی که در خارج از کشور داریم ، از شرکت‌های هواپیمایی حمایت خواهد شد و این پیشنهاد ارائه شده است . شرکت‌های هواپیمایی باید ارز نیمایی و تسهیلات ارزان‌قیمت دریافت کنند تا بتوانند به حیات خود ادامه دهند و تکلیف سازمان هواپیمایی این است که این ...

  |

  رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای سلامت مسافران در اولویت فرودگاه ها قرار دارد

  رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای سلامت مسافران در اولویت فرودگاه ها قرار دارد

  در همان روزهای ابتدای انتشار ویروس کرونا با مهیا کردن کلیه امکانات و تجهیزات لازم برای مقابله یا پیشگیری اقدام کرده و با صرف هزینه های سنگین تلاش کردیم تا کلیه دستورالعمل های بهداشتی را در فرودگاه های کشور برای ایمنی مسافران بکار گیریم .

  |

  نظرات کاربران