در حال بارگذاری ...
 • اجرای آزمایشی فاصله‌گذاری اجتماعی در پروازها توسط ۲ شرکت هواپیمایی داخلی

  به هر حال ما به تفاوت قیمت این صندلی‌های خالی طبق قاعده از محل افزایش قیمت بلیت خواهد بود ، چون دولت هیچ بودجه‌ای برای این موضوع اختصاص نداده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه ۲ شرکت هواپیمایی در حال اجرای آزمایشی موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی در پروازها هستند ، گفت : البته این موضوع هنوز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ نشده است .

  مقصود اسعدی سامانی درباره اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی در پروازها اظهار داشت : در حال حاضر دو شرکت هواپیمایی به صورت آزمایشی موضوع فاصله‌گذاری اجتماعی در پروازها را اجرا می‌کنند و یک صندلی خالی بین مسافران وجود دارد .

  وی ادامه داد البته این موضوع هنوز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری به صورت رسمی ابلاغ نشده است ، اما شرکت‌های هواپیمایی معراج و کاسپین در حال اجرای آزمایشی این موضوع در پروازهای خود هستند.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا این فاصله‌گذاری اجتماعی تأثیری در نرخ بلیت پروازهای داخلی دارد ؟ گفت : به هر حال ما به تفاوت قیمت این صندلی‌های خالی طبق قاعده از محل افزایش قیمت بلیت خواهد بود ، چون دولت هیچ بودجه‌ای برای این موضوع اختصاص نداده است .

  برقراری مجدد پرواز لار - دوبی

  دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی درباره پروازهای بین‌المللی گفت : به تازگی پروازهای مادرید ، میلان و وین اضافه شده است ، پیش از این هم پروازهای پاریس ، لندن ، منچستر ، آمستردام و استکهلم برقرار بود.

  وی با اشاره به برقراری مجدد پرواز لار به دبی اضافه کرد : پروازهای بین‌المللی تا اندازه‌ای افزایش یافته است .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  بازدید معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از روند غربالگری مسافران کرونایی در فرودگاه مهرآباد

  بازدید معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از روند غربالگری مسافران کرونایی در فرودگاه مهرآباد

  ابتدا در زمان فروش بلیت ، وضعیت مسافر از طریق اتصال به بانک اطلاعاتی بیماران مبتلا به کرونا در وب سرویس ماسک وزارت بهداشت استعلام گرفته شده و در صورت ابتلا مسافر به کرونا ، بلیت صادر نمی شود .

  |

  نظرات کاربران