در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات موفقیت آمیز نجات یک فروند شناور باری از غرق شدن در آبراه اروند

  با همکاری تیم واکنش سریع در شرایط اضطرار دریایی و تیم آتش نشانی بندر خرمشهر نسبت به رفع آبگرفتگی و نجات شناور پس از ۱۲ ساعت تلاش اقدام شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت : عملیات نجات یک فروند شناور باری از غرق شدن در آبراه اروند موفقیت آمیز بود .

  نوراله اسعدی درباره جلوگیری از غرق یک فروند شناور باری ، تصریح کرد : یک فروند لنج باری به علت آبگرفتگی شدید با اقدام به موقع نیروهای امداد دریایی بندر خرمشهر نجات یافت .

  اسعدی افزود : در پی اعلام اضطرار یک فروند موتور لنج باری به مرکز فرعی جست و جو و نجات دریایی بندر خرمشهر مبنی بر آبگرفتگی و نیاز فوری به تخلیه آب ، همزمان با اعزام افراد و تجهیزات ، عملیات نجات شناور صورت گرفت .

  وی افزود : با همکاری تیم واکنش سریع در شرایط اضطرار دریایی و تیم آتش نشانی بندر خرمشهر نسبت به رفع آبگرفتگی و نجات شناور پس از ۱۲ ساعت تلاش اقدام شد . این سانحه هیچگونه صدمات جانی در بر نداشت .
  مطالب مرتبط

  آزادسازی اراضی واقع شده در مسیر احداث راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی

  آزادسازی اراضی واقع شده در مسیر احداث راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی

  با توجه به سابقه حدود ۹۰ ساله بندر نوشهر در امر تجارت جهانی ، این بندر به عنوان دروازه طلایی حمل و نقل دریایی شمال کشور ، در طول چندین دهه نقش انکار ناپذیری در توسعه همه جانبه منطقه ، ایجاد اشتغال پایدار و کمک به اقتصاد ملی ایفا نموده است .

  |

  نظرات کاربران