در حال بارگذاری ...
 • راه‌اندازی نرم‌افزار تلفن همراه سالنامه آماری سازمان راهداری

  اطلاعات این سالنامه در هشت فصل مربوط به حوزه‌های فعالیتی حمل و نقل جاده‌‌ای ، راهداری ، ایمنی و حمل و نقل هوشمند ، قابل بهره‌برداری است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پیرامون دسترسی آزاد هم‌وطنان به آمار و اطلاعات ، اپلیکیشن موبایلی سالنامه آماری سال ۹۸ این سازمان تهیه و در اختیار عموم علاقه‌مندان قرار گرفت .

  حسین متولی حبیبی مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان ، با بیان این خبر اظهار داشت : استفاده از اطلاعات سالنامه آماری یاد شده بر روی تلفن همراه ، در همه جا و بدون نیاز به اینترنت امکان‌پذیر است .

  وی افزود : در حال حاضر نسخه اندروید اپلیکیشن در مارکت کافه بازار به نشانی https://Cofebazaar.ir/app/com.kte.rahh و پرتال سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌‌ای به نشانی www.rmto.ir قابل دسترسی و بهره‌برداری است . نسخه Ios اپلیکیشن مذکور نیز در پرتال سازمان و نشانی http://salnameh.rmto.ir   در دسترس می باشد .

  متولی یاد‌آور شد : اطلاعات این سالنامه در هشت فصل مربوط به حوزه‌های فعالیتی حمل و نقل جاده‌‌ای ، راهداری ، ایمنی و حمل و نقل هوشمند ، قابل بهره‌برداری است .
  مطالب مرتبط

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  یکی از تاثیرات مهم در ارائه خدمات نوین به مسافران حذف واسطه های بدون آورده سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در این حوزه و توانمند سازی سرمایه گذاران این بخش است . از طرفی هر اتوبوس می تواند ۱۶۰۰ کیلوگرم توشه همراه و غیر همراه را در چهارچوب قانون و بدون مغایرت با ایمنی مسافران در جعبه ...

  |

  نظرات کاربران