در حال بارگذاری ...
 • برگزاری جلسه کارگروه صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در فرودگاه مشهد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی از برگزاری جلسات کارگروه سلامت اداری و مبارزه با فساد و کارگروه صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در فرودگاه مشهد خبر داد .

  محمود امانی بنی از  برپایی دو کارگروه با عناوین «سلامت اداری و مبارزه با فساد» و کارگروه «حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع» در فرودگاه مشهد خبر داد . نخستین جلسه کارگروه ، سلامت اداری و مبارزه با فساد نام داشت که با حضور معاون محترم توسعه مدیریت و منابع و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منظور شفاف سازی و ارتقاء سلامت اداری در سطح اداره کل برگزار شد .

  امانی بنی اظهار کرد : در این جلسه ضمن ارائه گزارش از اقدامات کمیته و کارگروه سلامت اداری و مبارزه با فساد در سال ۱۳۹۸ ، بر لزوم ایجاد بستر مناسب برای آگاه سازی و اطلاع رسانی به مراجعان جهت جلوگیری از فساد تاکید شد . در این جلسه مقرر شد ، تمامی ادارات و دوایر اداره کل در جهت شناسایی گلوگاه‌های فساد اهتمام ورزیده و در جهت رفع آن اقدام کنند .

  مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی با اشاره به دومین جلسه کارگروه با عنوان «حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع» که در محل اداره امور ترمینال‌های فرودگاه مشهد برگزار شد ، اظهار کرد : در این نشست ، اعضای کارگروه ضمن تبیین و تشریح وظایف کلیه نمایندگان واحدهای مختلف فرودگاهی ، پیگیری جدی حقوق مسافران و شهروندان و ارایه خدمات مطلوب و بهینه به مسافران و زائران  را خواستار شدند .

  امانی بنی گفت : در این جلسه ، نصب فوری تابلوهای منشور حقوق مسافران در کلیه ترمینال‌ها ، برنامه‌ریزی مدون جهت سهولت خدمات‌دهی مناسب به معلولان و افراد توانخواه ، پیگیری نصب دستگاه‌های نظر سنجی در نقاط مختلف فرودگاه به تصویب رسید .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران