در حال بارگذاری ...

تاکید وزیر راه و شهرسازی بر تسریع در احداث راه‌ اصلی قزوین - الموت - تنکابن

به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در ساختمان دادمان با مجمع نمایندگان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد و به بررسی مسائل و مشکلات استان و همچنین پیگیری و تعیین تکلیف تصمیماتی که در سفر ماه گذشته به استان قزوین داشت ، پرداخت .

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی شب گذشته ۲۴ شهریور با مجمع نمایندگان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد .

در این نشست ، جمع بندی و تعیین تکلیف سفر اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین انجام و مشکلات و مسائل استان توسط نمایندگان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد . موضوعات مورد بحث در این نشست که در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی انجام شد ، شامل احداث و آسفالت راه های روستایی استان ، تسریع در احداث راه اصلی قزوین - الموت - تنکابن و تعیین تکلیف راه اصلی قزوین - الموت - کلاچای در استان گیلان ، تعیین تکلیف طرح جامع و تفصیلی شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت از جمله معلم کلایه ، رازمیان ، نرجه ، شال ، ضیاء آباد ، سگزآباد و ارداق ، ساماندهی وضعیت فعلی راه آهن در شهر تاکستان و دوخطه شدن راه آهن ، رسیدگی به جاده های مناطق محروم استان از جمله طارم و الموت و پیگیری مکاتبات نمایندگان بویین زهرا و تاکستان بود .

همچنین ، تامین ماشین آلات برای مناطق کم برخوردار و کوهستانی استان ، تسریع در پروژه های بازآفرینی استان و تسریع در تخصیص زمین و فراخوان برای تامین اماکن عمومی از دیگر موارد مورد بحث و بررسی در این نشست بود .

معاونان وزیر ، مهران کفاش معاون حقوقی ، امور مجلس و استان ها ، مهدی عبوری مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ، علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ، عبدالهاشم حسن نیا مدیرعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، سیدقاسم بی نیاز رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی ، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین ، فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین ، مبارک قدم مدیر کل راه و شهرسازی استان ، حق لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در جلسه حضور داشتند .

سیاهکلی نماینده قزوین ، آبیک ، البرز ، محمدبیگی نماینده قزوین و آبیک و البرز ، عباسپور نماینده بویین‌زهرا ، رحمانی نماینده تاکستان از جمله نمایندگان استان بودند که در نشست ساختمان دادمان حضور به هم رساندند .
مطالب مرتبط

برگزاری نشست مجازی حمل و نقل جاده ای دوجانبه میان ایران و جمهوری آذربایجان

برگزاری نشست مجازی حمل و نقل جاده ای دوجانبه میان ایران و جمهوری آذربایجان

توسعه مناسبات حمل و نقل جاده ای با جمهوری آذربایجان از اولویت کاری وزارت راه و شهرسازی و این سازمان می باشد و ما آماده توسعه همکاری ها در حوزه انتقال دانش و تجربیات در زمینه های مختلف حمل ونقلی ، نگهداری راه وتاسیسات بین راهی و حمل و نقل هوشمند هستیم .

|

جابجایی بیش از ۱۹ میلیون تن کالا از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان طی هشت سال گذشته

جابجایی بیش از ۱۹ میلیون تن کالا از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان طی هشت سال گذشته

متاسفانه تحریم های ظالمانه کشورهای استکباری سبب بروز اختلال در روند واردات ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهسازی و راهداری شده است که این اداره کل به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبر معظم ، با بهره گیری از توان نیروهای متخصص بومی استان در سال های اخیر اقدام به ...

|

رسیدگی به تخلف ۱۶۰ راننده در حوزه حمل و نقل عمومی برون شهری استان مازندران

رسیدگی به تخلف ۱۶۰ راننده در حوزه حمل و نقل عمومی برون شهری استان مازندران

عمده تخلفات رانندگان حمل و نقل برون شهری عبارتند از : حمل بار با تناژ غیر قانونی ، جابجایی بار بدون بارنامه ، عدم رعایت مقررات حمل بارنامه های عادی و ترافیکی در جاده های استان ، عدم ارایه خدمات مطلوب در حین سفر است .

|

نظرات کاربران