در حال بارگذاری ...
 • تاکید وزیر راه و شهرسازی بر تسریع در احداث راه‌ اصلی قزوین - الموت - تنکابن

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در ساختمان دادمان با مجمع نمایندگان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد و به بررسی مسائل و مشکلات استان و همچنین پیگیری و تعیین تکلیف تصمیماتی که در سفر ماه گذشته به استان قزوین داشت ، پرداخت .

  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی شب گذشته ۲۴ شهریور با مجمع نمایندگان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد .

  در این نشست ، جمع بندی و تعیین تکلیف سفر اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین انجام و مشکلات و مسائل استان توسط نمایندگان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد . موضوعات مورد بحث در این نشست که در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی انجام شد ، شامل احداث و آسفالت راه های روستایی استان ، تسریع در احداث راه اصلی قزوین - الموت - تنکابن و تعیین تکلیف راه اصلی قزوین - الموت - کلاچای در استان گیلان ، تعیین تکلیف طرح جامع و تفصیلی شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت از جمله معلم کلایه ، رازمیان ، نرجه ، شال ، ضیاء آباد ، سگزآباد و ارداق ، ساماندهی وضعیت فعلی راه آهن در شهر تاکستان و دوخطه شدن راه آهن ، رسیدگی به جاده های مناطق محروم استان از جمله طارم و الموت و پیگیری مکاتبات نمایندگان بویین زهرا و تاکستان بود .

  همچنین ، تامین ماشین آلات برای مناطق کم برخوردار و کوهستانی استان ، تسریع در پروژه های بازآفرینی استان و تسریع در تخصیص زمین و فراخوان برای تامین اماکن عمومی از دیگر موارد مورد بحث و بررسی در این نشست بود .

  معاونان وزیر ، مهران کفاش معاون حقوقی ، امور مجلس و استان ها ، مهدی عبوری مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ، علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ، عبدالهاشم حسن نیا مدیرعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، سیدقاسم بی نیاز رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی ، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین ، فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین ، مبارک قدم مدیر کل راه و شهرسازی استان ، حق لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در جلسه حضور داشتند .

  سیاهکلی نماینده قزوین ، آبیک ، البرز ، محمدبیگی نماینده قزوین و آبیک و البرز ، عباسپور نماینده بویین‌زهرا ، رحمانی نماینده تاکستان از جمله نمایندگان استان بودند که در نشست ساختمان دادمان حضور به هم رساندند .
  مطالب مرتبط

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد پس از حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت که متاسفانه شدت جراحات و آسیب های وارد شده ، منجر به درگذشت این همکار ارجمند و تلاشگر شد .

  |

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  یکی از تاثیرات مهم در ارائه خدمات نوین به مسافران حذف واسطه های بدون آورده سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در این حوزه و توانمند سازی سرمایه گذاران این بخش است . از طرفی هر اتوبوس می تواند ۱۶۰۰ کیلوگرم توشه همراه و غیر همراه را در چهارچوب قانون و بدون مغایرت با ایمنی مسافران در جعبه ...

  |

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  کریدورهای بین المللی مسیرهایی هستند که با موافقت دولت ها برای تسهیل روند حمل و نقل ایجاد شده اند که گذر اغلب این مسیرها از آذربایجان غربی ، اهمیت استان در حمل و نقل بین المللی و ترانزیتی را از دیدگاه کشورهای دیگر و سازمان های مرتبط بین المللی نشان می دهد .

  |

  اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک در سیستان و بلوچستان

  اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک در سیستان و بلوچستان

  از آنجایی که این پایانه مرزی اهمیت بسزایی در توسعه اقتصاد منطقه و حمل و نقل بین المللی و افزایش مبادلات با کشور افغانستان دارد عملیات توسعه محوطه آن از نظر فیزیکی به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران ، صاحبان کالا و رانندگان در سطح استانداردهای ملی و بین المللی در حال انجام ...

  |

  نظرات کاربران