در حال بارگذاری ...
 • تاکید وزیر راه و شهرسازی بر تسریع در احداث راه‌ اصلی قزوین - الموت - تنکابن

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در ساختمان دادمان با مجمع نمایندگان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد و به بررسی مسائل و مشکلات استان و همچنین پیگیری و تعیین تکلیف تصمیماتی که در سفر ماه گذشته به استان قزوین داشت ، پرداخت .

  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی شب گذشته ۲۴ شهریور با مجمع نمایندگان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد .

  در این نشست ، جمع بندی و تعیین تکلیف سفر اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین انجام و مشکلات و مسائل استان توسط نمایندگان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد . موضوعات مورد بحث در این نشست که در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی انجام شد ، شامل احداث و آسفالت راه های روستایی استان ، تسریع در احداث راه اصلی قزوین - الموت - تنکابن و تعیین تکلیف راه اصلی قزوین - الموت - کلاچای در استان گیلان ، تعیین تکلیف طرح جامع و تفصیلی شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت از جمله معلم کلایه ، رازمیان ، نرجه ، شال ، ضیاء آباد ، سگزآباد و ارداق ، ساماندهی وضعیت فعلی راه آهن در شهر تاکستان و دوخطه شدن راه آهن ، رسیدگی به جاده های مناطق محروم استان از جمله طارم و الموت و پیگیری مکاتبات نمایندگان بویین زهرا و تاکستان بود .

  همچنین ، تامین ماشین آلات برای مناطق کم برخوردار و کوهستانی استان ، تسریع در پروژه های بازآفرینی استان و تسریع در تخصیص زمین و فراخوان برای تامین اماکن عمومی از دیگر موارد مورد بحث و بررسی در این نشست بود .

  معاونان وزیر ، مهران کفاش معاون حقوقی ، امور مجلس و استان ها ، مهدی عبوری مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ، علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ، عبدالهاشم حسن نیا مدیرعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، سیدقاسم بی نیاز رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی ، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین ، فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین ، مبارک قدم مدیر کل راه و شهرسازی استان ، حق لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در جلسه حضور داشتند .

  سیاهکلی نماینده قزوین ، آبیک ، البرز ، محمدبیگی نماینده قزوین و آبیک و البرز ، عباسپور نماینده بویین‌زهرا ، رحمانی نماینده تاکستان از جمله نمایندگان استان بودند که در نشست ساختمان دادمان حضور به هم رساندند .
  مطالب مرتبط

  امضا تفاهمنامه همکاری میان سپاه استان زنجان ، فرمانداری ماهنشان و راهداری زنجان

  امضا تفاهمنامه همکاری میان سپاه استان زنجان ، فرمانداری ماهنشان و راهداری زنجان

  هدف از این تفاهم نامه خدمت رسانی و رفع محرومیت و فراهم کردن امکان زندگی برای روستاییان مناطق محروم و کم برخوردار است که می تواند عامل بسیار مهمی در تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان باشد .

  |

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  در خصوص موضوع مالی پروژه مقرر شد تا تمهیدات لازم برای تسهیل در مراودات مالی و همچنین فعال‌سازی مابقی LC نیز انجام شود . سرمایه‌گذار چینی این پروژه نیز اعلام کرد با تمام قدرت روند اجرای پروژه را سرعت می‌دهد و مشکلات موجود را برطرف خواهد کرد .

  |

  ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی ، در انجام عملیات راهداری زمستانی

  ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی ، در انجام عملیات راهداری زمستانی

  مهمتر از کسب آمادگی های سخت افزاری ( اعم از تجهیز و اورهال ماشین آلات ، بهسازی راهدارخانه ها ، تهیه و دپو مخلوط ماسه و نمک ، تعیین اکیپهای راهداری و ...) ضرورت رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در راهدارخانه ها و دیگر اماکن استقرار عوامل راهداری زمستانی است .

  |

  نظرات کاربران