در حال بارگذاری ...
 • پیگیری تسهیل امور سرمایه گذاران بخش خصوصی در بندر امام خمینی (ره)

  پیگیری روند تکمیل پروژه بهسازی و تعریض بزرگراه مجتمع بندری امام خمینی (ره) و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های آماده بهره‌برداری شامل چهار باب انبارهای نگهداری و ذخیره کالاهای اساسی که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث شده است از دیگر بخش های سفر یک روزه مدیرعامل سازمان بنادر است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در سفر یک روزه خود به استان خوزستان از پروژه‌های عمرانی ، سرمایه‌گذاری و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های آماده بهره برداری در مجتمع بندری امام خمینی (ره) بازدید می کند .

  عادل دریس ؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت : قرار است محمد راستاد ؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از روند پیشرفت پروژه‌های در دست احداث در بنادر خوزستان بازدید کند . در بازدید و بررسی وضعیت پروژه های تعریف شده در بندر امام (ره) و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی ، بنا شده آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های احداث رمپ و لوپ تقاطع غیر همسطح و جاده کمربندی بندر امام (ره) به آبادان که با پیشرفت مطلوبی در حال تکمیل است ، مورد بررسی قرار گیرد .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان تصریح کرد : پیگیری روند تکمیل پروژه بهسازی و تعریض بزرگراه مجتمع بندری امام خمینی (ره) و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های آماده بهره‌برداری شامل چهار باب انبارهای نگهداری و ذخیره کالاهای اساسی که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث شده است از دیگر بخش های سفر یک روزه مدیرعامل سازمان بنادر است .

  وی با اشاره به توجه ویژه سازمان بنادر و دریانوردی به حفظ ، مرمت و ارتقای زیرساخت‌های بندری و اجرای پروژه تعمیرات اساسی اسکله ۲۷ تا ۳۴ در مجتمع بندری امام (ره) ، خاطرنشان کرد : بازدید از میزان پیشرفت این پروژه مهم عمرانی از دیگر بخش‌های برنامه بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی است .

  دریس افزود : مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه‌ بازدید خود ، وضعیت پایانه‌های تخلیه و بارگیری کالاهای متفرقه ، کالای اساسی و بخش ریلی بندر امام (ره) را رسیدگی خواهد کرد . برگزاری نشست مشترک با مدیران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان و بررسی مشکلات برخی از قراردادهای سرمایه‌گذاری ، نیز در دستور کار مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی قرار گرفته است .

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران