در حال بارگذاری ...
 • پیگیری تسهیل امور سرمایه گذاران بخش خصوصی در بندر امام خمینی (ره)

  پیگیری روند تکمیل پروژه بهسازی و تعریض بزرگراه مجتمع بندری امام خمینی (ره) و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های آماده بهره‌برداری شامل چهار باب انبارهای نگهداری و ذخیره کالاهای اساسی که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث شده است از دیگر بخش های سفر یک روزه مدیرعامل سازمان بنادر است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در سفر یک روزه خود به استان خوزستان از پروژه‌های عمرانی ، سرمایه‌گذاری و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های آماده بهره برداری در مجتمع بندری امام خمینی (ره) بازدید می کند .

  عادل دریس ؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت : قرار است محمد راستاد ؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از روند پیشرفت پروژه‌های در دست احداث در بنادر خوزستان بازدید کند . در بازدید و بررسی وضعیت پروژه های تعریف شده در بندر امام (ره) و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی ، بنا شده آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های احداث رمپ و لوپ تقاطع غیر همسطح و جاده کمربندی بندر امام (ره) به آبادان که با پیشرفت مطلوبی در حال تکمیل است ، مورد بررسی قرار گیرد .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان تصریح کرد : پیگیری روند تکمیل پروژه بهسازی و تعریض بزرگراه مجتمع بندری امام خمینی (ره) و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های آماده بهره‌برداری شامل چهار باب انبارهای نگهداری و ذخیره کالاهای اساسی که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث شده است از دیگر بخش های سفر یک روزه مدیرعامل سازمان بنادر است .

  وی با اشاره به توجه ویژه سازمان بنادر و دریانوردی به حفظ ، مرمت و ارتقای زیرساخت‌های بندری و اجرای پروژه تعمیرات اساسی اسکله ۲۷ تا ۳۴ در مجتمع بندری امام (ره) ، خاطرنشان کرد : بازدید از میزان پیشرفت این پروژه مهم عمرانی از دیگر بخش‌های برنامه بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی است .

  دریس افزود : مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در ادامه‌ بازدید خود ، وضعیت پایانه‌های تخلیه و بارگیری کالاهای متفرقه ، کالای اساسی و بخش ریلی بندر امام (ره) را رسیدگی خواهد کرد . برگزاری نشست مشترک با مدیران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان و بررسی مشکلات برخی از قراردادهای سرمایه‌گذاری ، نیز در دستور کار مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی قرار گرفته است .

   
  مطالب مرتبط

  آزادسازی اراضی واقع شده در مسیر احداث راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی

  آزادسازی اراضی واقع شده در مسیر احداث راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی

  با توجه به سابقه حدود ۹۰ ساله بندر نوشهر در امر تجارت جهانی ، این بندر به عنوان دروازه طلایی حمل و نقل دریایی شمال کشور ، در طول چندین دهه نقش انکار ناپذیری در توسعه همه جانبه منطقه ، ایجاد اشتغال پایدار و کمک به اقتصاد ملی ایفا نموده است .

  |

  نظرات کاربران