در حال بارگذاری ...
 • توزیع بیش از ۸۸ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان حمل‌و‌نقل عمومی بین شهری مازندران

  سهمیه لاستیک تخصیصی در هر استان بر اساس نیازسنجی انجام شده و تعداد ناوگان استان تعیین و از طریق سازمان صنعت ، معدن و تجارت به این اداره کل اعلام و با هماهنگی انجمن های صنفی رانندگان در بین متقاضیان توزیع می‌شوند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : از ابتدای طرح توزیع لاستیک تاکنون تعداد ۸۸ هزار و ۴۰۸ حلقه لاستیک بین رانندگان حمل و نقل عمومی بین شهری این استان با نرخ دولتی توزیع شد .

  عباسعلی نجفی با بیان این خبر گفت : با پیگیری های انجام شده در سطح وزارت راه وشهرسازی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و بر اساس توافقات انجام شده با وزارت صنعت ، معدن و تجارت لاستیک ها در بخش بار و مسافر در بین رانندگان استان توزیع شد .

  وی ضمن اشاره به برگزاری جلسات مستمر در جهت برون‌رفت از مشکلات رانندگان اظهار داشت : رانندگان محترم متقاضی لاستیک از طریق کانون انجمن های صنفی کارگری مسافری و باری استان و بر اساس پیمایش و کارکرد وسیله نقلیه خود به دفاتر عاملین فروش لاستیک معرفی می‌شوند . باید به رانندگان در هر جای استان این اطمینان خاطر را بدهیم که در حوزه تامین لاستیک با قیمت مصوب و دولتی دغدغه‌ای نداشته باشند .

  نجفی تصریح کرد : سهمیه لاستیک تخصیصی در هر استان بر اساس نیازسنجی انجام شده و تعداد ناوگان استان تعیین و از طریق سازمان صنعت ، معدن و تجارت به این اداره کل اعلام و با هماهنگی انجمن های صنفی رانندگان در بین متقاضیان توزیع می‌شوند . در نشست تخصصی مسئولان سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای ، رئیس کانون رانندگان و دبیر انجمن صنفی کامیونداران کشور و نمایندگان فنی آنان نیز ، نرخ شاخص بر مبنای هر تن _کیلومتر و ضرایب  تطبیق مسافت مشخص و به استان‌ها اعلام شد .

  وی از اجرای طرح نرخ گذاری حمل کالا بر اساس تن-کیلومتر خبر داد و گفت : طرح مذکور با رعایت تمامی دستور العمل ها در استان در حال انجام است .
  مطالب مرتبط

  امضا تفاهمنامه همکاری میان سپاه استان زنجان ، فرمانداری ماهنشان و راهداری زنجان

  امضا تفاهمنامه همکاری میان سپاه استان زنجان ، فرمانداری ماهنشان و راهداری زنجان

  هدف از این تفاهم نامه خدمت رسانی و رفع محرومیت و فراهم کردن امکان زندگی برای روستاییان مناطق محروم و کم برخوردار است که می تواند عامل بسیار مهمی در تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان باشد .

  |

  ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی ، در انجام عملیات راهداری زمستانی

  ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی ، در انجام عملیات راهداری زمستانی

  مهمتر از کسب آمادگی های سخت افزاری ( اعم از تجهیز و اورهال ماشین آلات ، بهسازی راهدارخانه ها ، تهیه و دپو مخلوط ماسه و نمک ، تعیین اکیپهای راهداری و ...) ضرورت رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در راهدارخانه ها و دیگر اماکن استقرار عوامل راهداری زمستانی است .

  |

  نظرات کاربران