در حال بارگذاری ...
 • روند افزایشی تمام شاخص های حمل و نقل جاده ای کالا در استان لرستان

  تعداد بارنامه صادره در این مدت با ۱۲ درصد افزایش از ۱۰۴ هزار و ۴۵۲ فقره در چهارماهه ۹۸ به ۱۱۷ هزار و ۱۳۸ فقره رسیده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در چهارماهه اول امسال تمام شاخص های حمل و نقل کالا در لرستان افزایشی بوده است .

  میثم قدمی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت : از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه تمام شاخص های حمل و نقل کالا در استان روند افزایشی داشته است .

  وی افزود : در این مدت یک میلیون و ۶۳۹ هزار و ۱۸۷ تن انواع کالا به وسیله ناوگان حمل و نقل بار عمومی استان جابجا شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با یک میلیون و ۳۶۶هزار و ۹۳۸ تن معادل ۲۰ درصد افزایش نشان می دهد .

  قدمی گفت : تعداد بارنامه صادره در این مدت نیز با ۱۲ درصد افزایش از ۱۰۴ هزار و ۴۵۲ فقره در چهارماهه ۹۸ به ۱۱۷ هزار و ۱۳۸ فقره رسیده است .
  مطالب مرتبط

  امضا تفاهمنامه همکاری میان سپاه استان زنجان ، فرمانداری ماهنشان و راهداری زنجان

  امضا تفاهمنامه همکاری میان سپاه استان زنجان ، فرمانداری ماهنشان و راهداری زنجان

  هدف از این تفاهم نامه خدمت رسانی و رفع محرومیت و فراهم کردن امکان زندگی برای روستاییان مناطق محروم و کم برخوردار است که می تواند عامل بسیار مهمی در تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان باشد .

  |

  ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی ، در انجام عملیات راهداری زمستانی

  ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی ، در انجام عملیات راهداری زمستانی

  مهمتر از کسب آمادگی های سخت افزاری ( اعم از تجهیز و اورهال ماشین آلات ، بهسازی راهدارخانه ها ، تهیه و دپو مخلوط ماسه و نمک ، تعیین اکیپهای راهداری و ...) ضرورت رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در راهدارخانه ها و دیگر اماکن استقرار عوامل راهداری زمستانی است .

  |

  نظرات کاربران