در حال بارگذاری ...
 • راه‌اندازی نخستین آمبولانس هوایی در فرودگاه شهدای ایلام

  هزینه پروازهای این آمبولانس هوایی با توجه به امکانات استفاده شده و کادر پزشکی متخصص متفاوت است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر فرودگاه شهدای ایلام از راه‌اندازی نخستین آمبولانس هوایی در این استان خبر داد و عنوان کرد که این آمبولانس هوایی ، آمادگی دارد که با کادر درمانی کامل و مجرب در سایر استان‌ها حضور یابد .

  محمدجواد یگانه اظهار کرد : آمبولانس‌ هوایی فرودگاه ایلام ، آمادگی دارد که به طور پویا در راستای ارائه خدمات به هموطنان آسیب دیده و بیماران بدحال استان که نیاز به مراقبت ویژه و انتقال سریع به مراکز درمانی دارند ، خدمات امدادی و پزشکی را با تیم تخصصی درمانی مجرب و تجهیزات پزشکی و مراقبت‌های ویژه انجام دهد . این آمبولانس‌ هوایی ، آمادگی دارد که با کادر درمانی کامل و مجرب در سایر استان ‌ها حضور یابد .

  وی افزود : هزینه پروازهای این آمبولانس هوایی با توجه به امکانات استفاده شده و کادر پزشکی متخصص متفاوت است .

  در ادامه ، مدیر فرودگاه شهدای ایلام با اشاره به شیوع کرونا طی چند ماه گذشته و بسته شدن مرزهای هوایی بین دو کشور ایران و عراق گفت : با توجه به بسته بودن مرزها ، اکنون هیچ پروازی به مقصد عراق انجام نمی‌شود .

  به گفته وی در حال حاضر فرودگاه ایلام ، چهار پرواز داخلی در هفته به تهران و یک پرواز به مقصد مشهد دارد . اکنون تمامی پروتکل‌های بهداشتی در این فرودگاه رعایت شده و اصول و موازین بهداشتی از طریق بروشور و بنر در دسترس مسافرین قرار گرفته و بسته‌های بهداشتی رایگان بین مسافران توزیع می‌شود .
  مطالب مرتبط

  اقدامات جدید سختگیرانه دولت چین برای تست کرونا در بنادر

  اقدامات جدید سختگیرانه دولت چین برای تست کرونا در بنادر

  طی بخشنامه‌ای که به‌ طور مشترک از سوی وزارت حمل و نقل ، وزارت کل گمرک و وزارت امور خارجه به تمامی بنادر صادر شده است ، علاوه بر مردم عادی تمامی دست اندرکاران حمل و نقل و بنادر باید در این تست عمومی مشارکت کنند .

  |

  نظرات کاربران