در حال بارگذاری ...
 • ضرورت اجرایی کردن مقررات ملی فرودگاهی ابلاغی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اولین جلسه کمیته اجرایی مقررات ملی فرودگاهی (Part ADR) با رویکرد جدید با حضور کلیه اعضا و با راهبری اسفندیاری عضو هیئت مدیره و ریاست داودی دانا مدیر ایمنی شرکت تشکیل شد .

  حسین اسفندیاری در جلسه کمیته اجرایی مقررات ملی فرودگاهی (Part ADR) ، ضمن تشریح علت تشکیل کمیته با ساختار و رویکرد جدید ، بر ضرورت اجرایی نمودن مقررات ملی فرودگاهی ابلاغی از سوی سازمان به صورت گام به گام و اعلام محدودیت های اجرایی و استثنائات به سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد .

  وی در ادامه بر حضور موثر کلیه اعضاء در جلسات و پیگیری موارد ارجاعی از سوی کمیته تا حصول نتیجه تاکید کرد .

  عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی اظهار داشت : اهمیت و نقش ویژه واحدهای ستادی شرکت در تدوین دستورالعمل ها و شیوه نامه های مورد نیاز به منظور ابلاغ آنها به فرودگاه ها و سایر بخش های ستادی بسیار مهم است .

  اسفندیاری عنوان کرد : موضوعات مطرح شده در کمیته ، به عنوان چالش های اصلی انطباق با مقررات و جمع بندی سریع موارد تا دستیابی هرچه سریعتر به پیاده سازی کامل مقررات بایستی جامع و کامل باشند .

  گفتنی است ؛ جلسات کمیته اجرایی مقررات ملی فرودگاهی به صورت منظم جهت انطباق کامل فرآیندهای اجرایی حوزه فرودگاهی با مقررات ملی ابلاغی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری برگزار خواهد شد .

  لازم به ذکر است ؛ در این جلسه هر یک از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند .
  مطالب مرتبط

  شرکت فرودگاه ها بیشترین زیرساخت های حیاتی ، مهم و حساس را دارا است

  شرکت فرودگاه ها بیشترین زیرساخت های حیاتی ، مهم و حساس را دارا است

  با توجه به معرفی دستگاه های اجرایی برتر از لحاظ اجرای برنامه های پدافند غیرعامل ، در سال گذشته سازمان پدافند غیرعامل براساس شاخص سختگیرانه خود ، شرکت فرودگاه ها را به عنوان یکی از دستگاه اجرایی برتر در جهت مقابله و پیشگیری از تهدیدات انتخاب کرد .

  |

  نظرات کاربران