در حال بارگذاری ...
 • ضرورت اجرایی کردن مقررات ملی فرودگاهی ابلاغی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اولین جلسه کمیته اجرایی مقررات ملی فرودگاهی (Part ADR) با رویکرد جدید با حضور کلیه اعضا و با راهبری اسفندیاری عضو هیئت مدیره و ریاست داودی دانا مدیر ایمنی شرکت تشکیل شد .

  حسین اسفندیاری در جلسه کمیته اجرایی مقررات ملی فرودگاهی (Part ADR) ، ضمن تشریح علت تشکیل کمیته با ساختار و رویکرد جدید ، بر ضرورت اجرایی نمودن مقررات ملی فرودگاهی ابلاغی از سوی سازمان به صورت گام به گام و اعلام محدودیت های اجرایی و استثنائات به سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد .

  وی در ادامه بر حضور موثر کلیه اعضاء در جلسات و پیگیری موارد ارجاعی از سوی کمیته تا حصول نتیجه تاکید کرد .

  عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی اظهار داشت : اهمیت و نقش ویژه واحدهای ستادی شرکت در تدوین دستورالعمل ها و شیوه نامه های مورد نیاز به منظور ابلاغ آنها به فرودگاه ها و سایر بخش های ستادی بسیار مهم است .

  اسفندیاری عنوان کرد : موضوعات مطرح شده در کمیته ، به عنوان چالش های اصلی انطباق با مقررات و جمع بندی سریع موارد تا دستیابی هرچه سریعتر به پیاده سازی کامل مقررات بایستی جامع و کامل باشند .

  گفتنی است ؛ جلسات کمیته اجرایی مقررات ملی فرودگاهی به صورت منظم جهت انطباق کامل فرآیندهای اجرایی حوزه فرودگاهی با مقررات ملی ابلاغی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری برگزار خواهد شد .

  لازم به ذکر است ؛ در این جلسه هر یک از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  بازدید معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از روند غربالگری مسافران کرونایی در فرودگاه مهرآباد

  بازدید معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از روند غربالگری مسافران کرونایی در فرودگاه مهرآباد

  ابتدا در زمان فروش بلیت ، وضعیت مسافر از طریق اتصال به بانک اطلاعاتی بیماران مبتلا به کرونا در وب سرویس ماسک وزارت بهداشت استعلام گرفته شده و در صورت ابتلا مسافر به کرونا ، بلیت صادر نمی شود .

  |

  نظرات کاربران