در حال بارگذاری ...
 • مدیران فعلی سازمان هواپیمایی کشوری متهم سانحه یاسوج نیستند

  همکارانی به عنوان مطلع هستند ، همکارانی که در آن پرونده بودند در حال سیر مراحل قضایی در مراجع قانونی هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی گفت : هیچ یک از مدیران فعلی سازمان هواپیمایی متهم سانحه یاسوج نیستند و به عنوان مطلع حضور می‌یابند .

  مرتضی دهقان امروز در حاشیه بازدید رئیس سازمان هواپیمایی از فرودگاه مهرآباد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر این که کدامیک از مدیران فعلی سازمان هواپیمایی در حال حاضر متهم سانحه هواپیمایی یاسوج هستند ، گفت : این مدیران متهم نیستند . همکارانی به عنوان مطلع هستند ، همکارانی که در آن پرونده بودند در حال سیر مراحل قضایی در مراجع قانونی هستند .

  وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر این که آیا رئیس کمیته بررسی سانحه سازمان هواپیمایی متهم این سانحه است ، گفت : وی به عنوان مطلع در جلسات دادگاه حضور می‌یابد .

  معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی بر زمان بررسی استقلال کمیته بررسی سانحه گفت : این موضوع در دستور کار است ، آیین نامه در حال تدوین است تا تصویب شود و در حال انتقال از این وضعیت هستیم .

  وی گفت : در آیین نامه جدید این موضوع بررسی می‌شود اما هنوز تصویب نشده است .
  مطالب مرتبط

  قدردانی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از اجرای طرح استقرار ناظران سلامت در فرودگاه ها

  قدردانی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از اجرای طرح استقرار ناظران سلامت در فرودگاه ها

  سازمان ایکائو در اطلاعیه ای در همان زمان شیوع ویروس کرونا اعلام کرد که در حوزه هوایی نیازی به فاصله گذاری اجتماعی نیست چرا که از هر ۲۷ میلیون مسافر ممکن است ، تنها یک نفر به کرونا مبتلا شود و از سوی دیگر طبق بررسی هایی که انجام داده ایم میزان مبتلایان در حوزه هوایی در مقایسه با ...

  |

  تشکیل کمیته زیرفصل کمیته حمل و نقل هوایی در ستاد کرونا برای حمایت از ایرلاین‌ها

  تشکیل کمیته زیرفصل کمیته حمل و نقل هوایی در ستاد کرونا برای حمایت از ایرلاین‌ها

  به وسیله ارز حاصل از صادرات و پول‌هایی که در خارج از کشور داریم ، از شرکت‌های هواپیمایی حمایت خواهد شد و این پیشنهاد ارائه شده است . شرکت‌های هواپیمایی باید ارز نیمایی و تسهیلات ارزان‌قیمت دریافت کنند تا بتوانند به حیات خود ادامه دهند و تکلیف سازمان هواپیمایی این است که این ...

  |

  رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای سلامت مسافران در اولویت فرودگاه ها قرار دارد

  رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای سلامت مسافران در اولویت فرودگاه ها قرار دارد

  در همان روزهای ابتدای انتشار ویروس کرونا با مهیا کردن کلیه امکانات و تجهیزات لازم برای مقابله یا پیشگیری اقدام کرده و با صرف هزینه های سنگین تلاش کردیم تا کلیه دستورالعمل های بهداشتی را در فرودگاه های کشور برای ایمنی مسافران بکار گیریم .

  |

  نظرات کاربران