در حال بارگذاری ...
 • مدیران فعلی سازمان هواپیمایی کشوری متهم سانحه یاسوج نیستند

  همکارانی به عنوان مطلع هستند ، همکارانی که در آن پرونده بودند در حال سیر مراحل قضایی در مراجع قانونی هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی گفت : هیچ یک از مدیران فعلی سازمان هواپیمایی متهم سانحه یاسوج نیستند و به عنوان مطلع حضور می‌یابند .

  مرتضی دهقان امروز در حاشیه بازدید رئیس سازمان هواپیمایی از فرودگاه مهرآباد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر این که کدامیک از مدیران فعلی سازمان هواپیمایی در حال حاضر متهم سانحه هواپیمایی یاسوج هستند ، گفت : این مدیران متهم نیستند . همکارانی به عنوان مطلع هستند ، همکارانی که در آن پرونده بودند در حال سیر مراحل قضایی در مراجع قانونی هستند .

  وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر این که آیا رئیس کمیته بررسی سانحه سازمان هواپیمایی متهم این سانحه است ، گفت : وی به عنوان مطلع در جلسات دادگاه حضور می‌یابد .

  معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی بر زمان بررسی استقلال کمیته بررسی سانحه گفت : این موضوع در دستور کار است ، آیین نامه در حال تدوین است تا تصویب شود و در حال انتقال از این وضعیت هستیم .

  وی گفت : در آیین نامه جدید این موضوع بررسی می‌شود اما هنوز تصویب نشده است .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  بازدید معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از روند غربالگری مسافران کرونایی در فرودگاه مهرآباد

  بازدید معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از روند غربالگری مسافران کرونایی در فرودگاه مهرآباد

  ابتدا در زمان فروش بلیت ، وضعیت مسافر از طریق اتصال به بانک اطلاعاتی بیماران مبتلا به کرونا در وب سرویس ماسک وزارت بهداشت استعلام گرفته شده و در صورت ابتلا مسافر به کرونا ، بلیت صادر نمی شود .

  |

  نظرات کاربران