در حال بارگذاری ...
 • ابهام در برقراری پرواز ترکیش ایر به ایران از ۱۱ مهرماه

  به مسافران توصیه می‌کنم که فعلا از خرید بلیط ترکیش ایر خودداری کنند ؛ چون امکان لغو پروازها وجود دارد و در نتیجه ممکن است که افراد دچار خسارت شوند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از ابهام در برقراری پرواز ترکیش ایر به ایران در مورخ ۱۱ مهر خبر داد و اظهار کرد که هم اکنون پروازها به سوی ترکیه از سوی قطر ایرلاین با نرخ بلیط ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان انجام می‌شود .

  مقصود اسعدی سامانی درباره وضعیت تردد هوایی از کشور ایران به ترکیه اظهار کرد : به دلیل شرایط کرونا ، ترکیه محدودیت‌های پروازی را در کشور خود اعمال کرده است و این محدویت‌ها همچنان ادامه دارند .

  وی با بیان اینکه هم‌اکنون ایرلاین‌های ایرانی به صورت یک طرفه به ترکیه پرواز دارند ، افزود : به دلایل محدودیت‌های اعمال شده از سوی ترکیه ، ایرلاین‌های ایرانی به صورت خالی به ترکیه پرواز می‌کنند و در بازگشت ، مسافران را به کشور باز می‌گردانند .

  دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت : مطابق موافقت‌های انجام شده ، مقرر بود که ترکیش ایر طی ماه‌های گذشته ، پروازهایی را به ایران انجام دهد ؛ اما در موعد تعیین شده به دلیل مخالفت ستاد کرونای ترکیه ، این پروازها لغو شدند . اکنون ترکیش ایر زمان ۱۱ مهر را برای آغاز پروازها تعیین کرده است ؛ اما به دلیل پیشینه و لغوهای گذشته ، ابهام در برقراری پرواز در تاریخ اعلام شده وجود دارد .

  وی خاطرنشان کرد : به مسافران توصیه می‌کنم که فعلا از خرید بلیط ترکیش ایر خودداری کنند ؛ چون امکان لغو پروازها وجود دارد و در نتیجه ممکن است که افراد دچار خسارت شوند .

  در ادامه ، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از تردد پرواز به ترکیه با هواپیماهای قطر ایرلاین خبر داد و گفت : کشور ترکیه برای قطر ایرلاین امتیازی خاص برای تردد قائل شده است و مسافران می‌توانند از طریق این ایرلاین به ترکیه بروند . نرخ بلیط سفر به ترکیه از طریق قطر ایرلاین حدود ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان است و طی آن هواپیما ابتدا به دوحه رفته و از آنجا به بلگراد و سپس از بلگراد به ترکیه می‌رود .
  مطالب مرتبط

  ثبات نرخ بلیط سفرهای هوایی تا اطلاع ثانوی

  ثبات نرخ بلیط سفرهای هوایی تا اطلاع ثانوی

  در شرایط فعلی ، شرکت‌های هواپیمایی افزایش نرخی نخواهند داشت و چنانچه دولت بتواند تسهیلاتی را در اختیار این شرکت‌ها قرار دهد و هزینه آن‌ها را جبران کند ، نرخ‌ها به همین صورت باقی خواهند ماند ، در غیر این صورت ایرلاین ها مجبور به افزایش قیمت خواهند شد .

  |

  اقدامات جدید سختگیرانه دولت چین برای تست کرونا در بنادر

  اقدامات جدید سختگیرانه دولت چین برای تست کرونا در بنادر

  طی بخشنامه‌ای که به‌ طور مشترک از سوی وزارت حمل و نقل ، وزارت کل گمرک و وزارت امور خارجه به تمامی بنادر صادر شده است ، علاوه بر مردم عادی تمامی دست اندرکاران حمل و نقل و بنادر باید در این تست عمومی مشارکت کنند .

  |

  نظرات کاربران