در حال بارگذاری ...
 • اخطار سازمان هواپیمایی کشوری به تعدادی از ایرلاین ها در خصوص عدم رعایت مقررات بهداشتی

  رعایت مقررات بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا به صورت سختگیرانه در حوزه حمل و نقل هوایی تدوین و ابلاغ گردیده و به صورت مستمر توسط بازرسان سازمان هواپیمایی کشوری در حال پایش می باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در راستای ضرورت رعایت کامل مقررات ابلاغی سازمان در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا و عدم رعایت برخی از شرکت های هواپیمایی مبنی بر خالی نگه داشتن صندلی های دو ردیف آخر هواپیما ، مجوز جدید پروازی برای این شرکت ها صادر نخواهد شد .

  لازم به ذکر است شرکت های هواپیمایی بر اساس مقررات مندرج در بندهای شماره ۲-۴-۱۷ و ۲-۴-۱۸ شیوه نامه ۱۹۰۰ سازمان هواپیمایی کشوری و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله : ارائه ماسک در پرواز به مسافرین ، ضدعفونی مستمر هواپیماها و تجهیزات کمکی ، بکارگیری مستمر سیستم تهویه هوا ، غربالگری مسافران و خالی نگه داشتن صندلی های دو ردیف آخر هواپیما هستند که اقدامات و هزینه های زیادی را در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی انجام داده اند .

  گفتنی است که رعایت مقررات بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا به صورت سختگیرانه در حوزه حمل و نقل هوایی تدوین و ابلاغ گردیده و به صورت مستمر توسط بازرسان سازمان هواپیمایی کشوری در حال پایش می باشد .
  مطالب مرتبط

  برقراری مجدد پروازهای برنامه ای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به فرودگاه کراچی

  برقراری مجدد پروازهای برنامه ای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به فرودگاه کراچی

  براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته ، پرواز "هما" به مقصد فرودگاه کراچی در روز ۳ تیرماه سال جاری(۲۴ ژوئن) با شماره پرواز ۸۱۲ در ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) انجام می‌شود .

  |

  نظرات کاربران