در حال بارگذاری ...
 • راه اندازی رسمی قطار ۵ ستاره زندگی رشت - مشهد شرکت رجا از فردا

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور ، قطار مجلل و ۵ ستاره زندگی شرکت رجا از روز چهارشنبه در ایستگاه راه آهن رشت افتتاح رسمی و راه اندازی می شود .

  مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود : با تلاش های همکاران این شرکت و سرمایه گذاری صورت گرفته از سوی سازمان تأمین اجتماعی ، سومین رام از قطار مجلل و ۵ ستاره زندگی در مسیر ریلی جذاب و زیبای رشت - مشهد افتتاح می شود .

  محمد رجبی با بیان اینکه قطار مجلل زندگی اولین قطار ۵ ستاره در شبکه ریلی کشور بوده که به طور رسمی در فروردین ۱۳۹۴ توسط شرکت رجا در مسیر مشهد راه اندازی شد گفت : این قطار ۵ ستاره با دارا بودن تنها واگن رستوران دو طبقه در شبکه ریلی کشور با محیطی زیبا و جذاب ، به علاوه امکانات دیگر همچون کوپه های ۴ تخته ویژه با سرویس های خواب بهداشتی وکیوم شده ، پذیرایی توسط مهمانداران تحصیل کرده و مجرب ، سیستم های صوتی و تصویری به صورت wifi و iptv ، سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی ، امکان تنظیم دمای کوپه توسط مسافر و ... ، در ۳ سطح پذیرایی بر اساس انتخاب مسافران هنگام خرید بلیت ، سفری دل انگیز را برای مسافران فراهم کرده است .

  وی اظهار داشت : شرکت رجا به عنوان پیشرو در صنعت ریلی کشور با شیوع ویروس کرونا در تمامی قطارهای شرکت به ویژه قطار ۵ ستاره زندگی با ضدعفونی کردن کامل قطارها و رعایت پروتکل های کامل بهداشتی برای ماموران و مسافران از جمله: تب سنجی ماموران و مسافران ، توزیع ماسک رایگان بین مسافران و ماموران ، تعبیه مایع ضد عفونی کننده در سالن ها ، سرویس های پذیرایی یک بار مصرف ، تامین غذای بسته بندی شده از بهترین کترینگ صنعت هوایی کشور و ... اقدام کرده است .

  مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا ابراز امیدواری کرد با راه اندازی این قطار در مسیر ریلی رشت - مشهد بتوانیم خدمتگزار خوبی برای هموطنان گرامی باشیم و در صورت استقبال از این قطار به توسعه تردد در این مسیر و سایر خطوط ریلی کشور بیندیشیم .
  مطالب مرتبط

  شرکت رجا از فروش بلیت به بیماران کرونایی خودداری می‌کند

  شرکت رجا از فروش بلیت به بیماران کرونایی خودداری می‌کند

  نتیجه تست کرونای افراد متقاضی سفر هنگام خرید بلیت قطار ، بر اساس کد ملی‌های ارسالی ، تطبیق داده شده و در صورتی‌ که هر یک از متقاضیان سفر با قطارهای رجا ، دارای تست مثبت کرونا باشند ، با ارسال پیامکی به وی اعلام می‌شود که امکان صدور بلیت برای ایشان به دلیل تست مثبت کرونا میسر ...

  |

  تشریح جزئیات طرح لزوم همراه داشتن تست کرونا برای مسافرانی که قبلا مبتلا بوده‌اند

  تشریح جزئیات طرح لزوم همراه داشتن تست کرونا برای مسافرانی که قبلا مبتلا بوده‌اند

  از هفته گذشته در همکاری با وزارت بهداشت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، آمار بیمارانی که تست کرونای آنها در دوره‌ای مثبت شده ، استخراج شد ، همچنین موضوع ردیابی مد نظر قرار گرفته است که این برای قطع زنجیره شیوع کرونا مهم است .

  |

  نظرات کاربران