در حال بارگذاری ...
 • راه اندازی مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت حمل‌ و نقل ریلی رجا

  داوطلبان گرامی در صورت داشتن هر گونه سئوال می‌توانند با شماره‌های ۵۵۱۲۵۵۴۱ و ۸۸۳۴۷۰۴۰ تماس حاصل کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در راستای انجام رسالت آموزشی و تربیت نیروهای مجرب ، مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت حمل‌ونقل ریلی رجا راه‌اندازی شد .

  مدیرکل توسعه سرمایه‌های انسانی شرکت رجا با اعلام این خبر افزود : به آگاهی هم‌وطنان عزیز و همکاران گرامی خانواده بزرگ رجا می‌رساند مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت حمل‌و‌نقل ریلی رجا برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۳۹۹- ۱۴۰۰ در مقطع کاردانی حرفه‌ای مدیریت - امور تشریفات با کد رشته محل (۱۱۱۴۳) دانشجو می‌پذیرد .

  علیرضا عجمیان گفت : علاقه‌مندان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور از طریق آدرس http://register2.sanjesh.org/RGkardani_Jame9905 نسبت به ثبت نام اقدام کنند .

  وی استفاده دانشجویان از محیط‌های کارگاهی در قالب واحد کاربینی ، اعزام دانشجویان در قالب کارورزی با استفاده از قطار در مسیرهای دارای قطار مسافری ، قرار گرفتن فارغ التحصیلان در لیست افراد آماده به کار ، امکان تقسیط شهریه در قالب ۴ قسط و تخفیف ۱۰ درصدی شهریه ثابت و متغیر برای همه دانشجویان گرامی در ترم اول را برخی از امتیازات تحصیل در مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت رجا برشمرد .

  مدیر کل توسعه سرمایه‌های انسانی شرکت رجا گفت : داوطلبان گرامی در صورت داشتن هر گونه سئوال می‌توانند با شماره‌های ۵۵۱۲۵۵۴۱ و ۸۸۳۴۷۰۴۰ تماس حاصل کنند .

  دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی به پیوست ایفاد می شود .
  مطالب مرتبط

  بازدید رئیس هیأت مدیره شرکت رجا از مجموعه سایت فنی و خوابگاه‌های مأموران

  بازدید رئیس هیأت مدیره شرکت رجا از مجموعه سایت فنی و خوابگاه‌های مأموران

  اگرچه با کاهش شدید درآمدهای شرکت ، اختلالات در پرداخت حقوق ایجاد و شرایط مالی همه پرسنل آزاردهنده شده است ، اما با لطف و فضل خداوند یقین داریم این بحران را نیز با کمک یکدیگر پشت سر گذاشته و به شرایط قبل بازخواهیم گشت .

  |

  نظرات کاربران