در حال بارگذاری ...
 • برقراری پرواز در مسیر زاهدان - اصفهان و بالعکس از ۲۰ شهریور ماه

  طرح پایش و کنترل تب مسافران ورودی و خروجی در ترمینال زاهدان با همکاری هلال احمر توسط دو دستگاه اسکنر تب سنج حرارتی اجرا می شود . این سیستم قادر است به طور همزمان چندین نفر از مسافران را به صورت همزمان رصد و پایش کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان از برقراری پرواز در مسیر زاهدان - اصفهان و برعکس و نیز پرواز در مسیر گرگان - زابل و برعکس از ۲۰ شهریور خبر داد .

  علی جزینی زاده با اعلام این خبر عنوان کرد : پرواز مسیر زاهدان - اصفهان ، روزهای پنج شنبه ساعت ۸:۲۰ از فرودگاه زاهدان راهی اصفهان می شود و ساعت ۱۰:۳۰ نیز فرودگاه اصفهان را به مقصد زاهدان ترک می کند .

  مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان افزود : پرواز گرگان - زابل نیز روزهای پنج شنبه ساعت ۱۶:۱۰ از فرودگاه گرگان به مقصد زابل حرکت می کند و ساعت ۱۸:۲۰ از فرودگاه زابل راهی گرگان می شود .

  وی همچنین از برقراری پرواز با رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیرانه از کرونا ویروس در مسیر زاهدان - تهران در ساعات اولیه صبح از ۱۷ شهریور (روزهای دوشنبه ، چهارشنبه و شنبه) توسط شرکت هواپیمایی معراج خبر داد .

  جزینی زاده همچنین گفت : طرح پایش و کنترل تب مسافران ورودی و خروجی در ترمینال زاهدان با همکاری هلال احمر توسط دو دستگاه اسکنر تب سنج حرارتی اجرا می شود . این سیستم قادر است به طور همزمان چندین نفر از مسافران را به صورت همزمان رصد و پایش کند .
  مطالب مرتبط

  اقدامات جدید سختگیرانه دولت چین برای تست کرونا در بنادر

  اقدامات جدید سختگیرانه دولت چین برای تست کرونا در بنادر

  طی بخشنامه‌ای که به‌ طور مشترک از سوی وزارت حمل و نقل ، وزارت کل گمرک و وزارت امور خارجه به تمامی بنادر صادر شده است ، علاوه بر مردم عادی تمامی دست اندرکاران حمل و نقل و بنادر باید در این تست عمومی مشارکت کنند .

  |

  نظرات کاربران