در حال بارگذاری ...
 • اختصاص ۳۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات کرونا به حوزه حمل‌ و نقل

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر تعاون گفت : ۳۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات کرونا به حوزه حمل‌ و نقل اختصاص یافت .

  عیسی منصوری در سفر به شهرستان قوچان گفت : این اعتبارات به حوزه حمل ‌و نقل به‌ ویژه حمل ‌و نقل هوایی و ریلی اختصاص ‌یافته است تا در صورت صدمه دیدن از شیوع کرونا به حوزه لجستیک ، بتوانند از این منابع استفاده کنند . این منابع غیر از منابعی است که برای افراد بیکار شده در حوزه بیمه بیکاری در نظر گرفته‌ شده است و امیدواریم بتواند بخشی از مشکلات صاحبان کسب ‌و کار را کم کند .

  معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت : پس از شیوع ویروس کرونا ۸۵۰ هزار نفر در سامانه بیمه بیکاری ثبت‌نام کردند که در حدود ۷۰۰ هزار نفر مشمول واقعی بودند و البته از نظر ما با توجه به داده‌های وزارتخانه ‌ای حدود یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بیکار شده‌اند .

  وی افزود : در شرایط کرونا برای رونق در کار ، بسته اختصاصی مخصوص کرونا پیشنهاد شد که آنچه از این بسته برای شرایط موجود در کرونا تصویب شد بیش از ۴۰۰ هزار میلیارد ریال منابع برای این بخش در نظر گرفته ‌شده است .

  منصوری گفت : از تعداد ثبت‌نام‌شدگان تاکنون حدود ۱۳۰ هزار میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی ‌شده‌اند و حدود ۳۰ هزار میلیارد ریال از این تسهیلات پرداخت‌شده است .
  مطالب مرتبط

  اقدامات جدید سختگیرانه دولت چین برای تست کرونا در بنادر

  اقدامات جدید سختگیرانه دولت چین برای تست کرونا در بنادر

  طی بخشنامه‌ای که به‌ طور مشترک از سوی وزارت حمل و نقل ، وزارت کل گمرک و وزارت امور خارجه به تمامی بنادر صادر شده است ، علاوه بر مردم عادی تمامی دست اندرکاران حمل و نقل و بنادر باید در این تست عمومی مشارکت کنند .

  |

  نظرات کاربران