در حال بارگذاری ...
 • تشریح جزئیات افتتاح و بهره برداری از پروژه های سازمان راهداری در هفته دولت

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در هفته دولت امسال ۳ هزار کیلومتر از راه‌های کشور ، توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، آسفالت ، روکش و بهسازی شد .

  احمد جمشیدی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه سازمان با اشاره به افتتاح پروژه های هفته دولت اظهار داشت : برای این طرح ها اعتباری بالغ بر ۱۵ هزار میلیارد ریال طی سالهای ۹۸ و ۹۹ تخصیص داده شده است .

  وی به احداث یا بازسازی پل ابنیه فنی و تقاطع غیر همسطح به تعداد ۲۱۰ کیلومتر و نصب ۹۵ کیلومتر حفاظ بتنی اشاره کرد و افزود : رفع ۱۷۶ نقطه پر حادثه در طول راه ها و افتتاح ۱۰۵ سامانه حمل و نقل هوشمند در هفته دولت از دیگر پروژه های این سازمان است .

  مدیرکل دفتر برنامه و بودجه با بیان اینکه در بخش نوسازی و بازسازی تعداد چهارصد دستگاه کامیون ، در بخش ناوگان عمومی کالای کشور نوسازی شده و در بخش راهداری نیز ۲۶ دستگاه ناوگان این بخش نوسازی و بازسازی شده است افزود : از دیگر پروژه‌های مهم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در هفته دولت می‌توان بهره برداری از ۲۰ واحد مجتمع خدماتی رفاهی تکمیل ۱۳ باب راهدارخانه و ۵ باب پاسگاه پلیس راه کشور و افتتاح سالن مسافری پایانه مرزی سرو را نام برد .
  مطالب مرتبط

  نیاز به ۶۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای لکه‌گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی اورامانات

  نیاز به ۶۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای لکه‌گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی اورامانات

  با توجه به محدودیت‌‌های شدید اعتبارات ملی در صورت گشایش منابع اعتباری جدید ، مساعدت لازم به‌‌منظور نگهداری و روکش آسفالت در محورهای شهرستان‌‌های روانسر ، جوانرود ، پاوه و ثلاث باباجانی انجام خواهد شد .

  |

  مدیریت محدودیت تردد جاده ای در خراسان رضوی با استفاده از سامانه های هوشمند

  مدیریت محدودیت تردد جاده ای در خراسان رضوی با استفاده از سامانه های هوشمند

  در حالی که هموطنان از یک هفته پیش برای سفر به مشهد برنامه‌ریزی کرده بودند اما اعلام محدودیت ها تنها ۲۴ ساعت پیش از آغاز تعطیلات صورت گرفت لذا اثرگذار نبود زیرا بسیاری از مردم هنگام حضور در جاده‌ با این محدودیت ها مواجه شدند .

  |

  نظرات کاربران