در حال بارگذاری ...
 • افتتاح شش پروژه راه اصلی در خوزستان همزمان با هفته دولت

  بهسازی و ایمن‌سازی محور آبادان به اروندکنار ، احداث باند دوم محور سه راهی دارخوین به شادگان - خوردورق و رفع ۱۰ نقطه حادثه‌خیز اهواز به قلعه سحر ، بخشی از این طرح‌ها هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان از افتتاح شش پروژه راه اصلی در خوزستان همزمان با هفته دولت خبر داد .

  عیدیوندی اظهار کرد : همزمان با هفته دولت شش پروژه راه اصلی در خوزستان به بهره‌برداری رسید و زیر بار ترافیکی رفت . مجموع طول این شش جاده اصلی ۱۵.۵ کیلومتر با مساحت جمعا ۳۰ هکتار است و اجرای این جاده‌ها برای ۱۲۵ نفر اشتغالزایی شده است .

  معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان گفت : بهسازی و ایمن‌سازی محور آبادان به اروندکنار ، احداث باند دوم محور سه راهی دارخوین به شادگان - خوردورق و رفع ۱۰ نقطه حادثه‌خیز اهواز به قلعه سحر ، بخشی از این طرح‌ها هستند .

  عیدیوندی افزود : احداث پارکینگ شماره یک چذابه به مساحت ۱۵ هکتار، پارکینگ ۱۵ هکتاری بستان به چذابه و احداث محور چهارخطه باغملک به ایذه حدفاصل بارانگرد تا پاسگاه هلایجان ، از دیگر طرح‌های اجرایی هستند . این پروژه‌ها با اعتباری بیش از ۳۶ میلیارد و ۶۹۰ میلیون تومان در شهرهای ایذه ، آبادان ، اهواز ، شادگان و دشت آزادگان اجرایی شده‌اند .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران