در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی باند دوم محور توره – بروجرد در هفته دولت

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از فعال بودن ۶ پروژه ساخت راه در شازند خبر داد و گفت : عملیات اجرایی باند دوم محور توره - بروجرد در هفته دولت آغاز شد .

  احمد مرزبان با اعلام این خبر گفت : محور شازند - خمین به طول ۵ کیلومتر و عرض ۱۲ متر با قراردادی معادل ۵۱ میلیارد ریال امروز با حضور استاندار مرکزی بهره‌‌برداری شد . عملیات اجرایی این پروژه شامل دو هزار مترمکعب خاکبرداری ، ۱۱۸ مترمکعب پی کنی ، ۳۶۱۰ کیلوگرم آرماتوربندی ، ۲۴۳۷ مترمکعب زیراساس ، ۲۲۶۶ مترمکعب اساس و ۷۴۳۸ تن آسفالت بوده است .

  مرزبان همچنین از آغاز عملیات اجرایی قطعه اول محور توره - بروجرد به طول ۵/۷ کیلومتر و با قراردادی بالغ بر ۴۴۲ میلیارد ریال ، همزمان با افتتاح و بازدید سایر پروژه های شهرستان شازند در هفته دولت خبر داد .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت : عملیات اجرایی این پروژه شامل ۱۹۱۹۴۳ مترمکعب عملیات خاکی ، ۱۸ هزار و ۶۰۱ مترمکعب اساس ، ۳۶ هزار و ۳۰۲ مترمکعب زیراساس ، ۱۴ هزار و ۶۰ مترمکعب بتن ، ۱۹ هزار و ۸۰۶ مترمربع قالب‌بندی ، ۱۰۴ هزار و ۶۴۸ کیلوگرم آرماتوربندی و ۲۸ هزار و ۴۱۷ تن آسفالت خواهد بود . ۲۰ آب‌رو در باند جدید احداث خواهد شد که شامل یک دستگاه دهانه ۱۰ متری ، سه دستگاه دهانه ۶ متری ، شانزده دستگاه آبرو تا دهانه ۶ متری است .

  از دیگر پروژه‌های فعال راه روستایی شازند می‌توان به قرینه‌دره ، تلخستان و جهارچریک - ده‌ ذوالفقار اشاره کرد .
  مطالب مرتبط

  انجام عملیات روکش آسفالت در گردنه اسدآباد

  انجام عملیات روکش آسفالت در گردنه اسدآباد

  تعریض مسیر گردنه اسدآباد از سوی اداره راه و شهرسازی و اجرای حفاظ بتنی برای ارتقای ایمنی و نصب روشنایی این محور از سوی اداره راهداری همدان از برنامه‌های اصلی به منظور ارتقای ایمنی این محور است .

  |

  کارنامه درخشان دولت در بخش راهسازی استان بوشهر

  کارنامه درخشان دولت در بخش راهسازی استان بوشهر

  به رغم محدودیت منابع اعتباری ، دولت در توسعه راه‌های استان بوشهر گام‌های بلندی برداشته و کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشته است به گونه ای که وضعیت محورهای مواصلاتی این استان از نظر ایمنی آمد و شد در جایگاه مطلوبی قرار دارد . 

  |

  ساخت ۳۵۰۰ کیلومتر راه روستایی دیگر تا پایان دولت در دستور کار وزارت راه و شهرسازی

  ساخت ۳۵۰۰ کیلومتر راه روستایی دیگر تا پایان دولت در دستور کار وزارت راه و شهرسازی

  ما قول دادیم که تا پایان دولت ، سه هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه روستایی دیگر را نیز به بهره‌برداری برسانیم که این مهم نیز تا سال آینده به‌تدریج محقق خواهد شد و جمع راه‌های روستایی ساخته‌شده در دولت‌های یازدهم و دوازدهم را به ۱۵ هزار کیلومتر می‌رساند که در نوع خود یک رکورد است .

  |

  نظرات کاربران