در حال بارگذاری ...
 • بهره برداری از پروژه های راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم همزمان با هفته دولت

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ​پروژه های چهارخطه کردن محور قدیم سلفچگان - ساوه و ساخت ساختمان پاسگاه پلیس راه قم - سلفچگان ،  در سومین روز از هفته دولت با حضور معاون فنی و اجرایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و جمعی از مسئولین محلی مورد بهره برداری قرار گرفت .

  در این مراسم خداداد مقبلی معاون فنی و اجرایی این سازمان گفت : پروژه چهار خطه کردن محور قدیم سلفچگان - ساوه به طول ۸ کیلومتر ودر دوفاز اجرا شده است و هزینه اجرایی این طرح که شامل احداث فاز نخست به طول ۴ کیلومتر  و عملیات تکمیلی فاز دوم به طول ۴ کیلومتر می باشد ، بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال بوده است که از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تامین اعتبار شده است .

  مقبلی خاطر نشان کرد : اجرای این پروژه ضمن تسهیل ترافیک و روانسازی تردد در این محور ترانزیتی ، موجب حذف دو نقطه پر حادثه در تقاطع محورهای روستایی جنداب و تاج خاتون شده است .

  وی افزود : دیگر پروژه افتتاح شده در سومین روز از هفته دولت در سطح راههای استان قم ، ساخت ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه محور قم - سلفچگان بود که در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و بازیربنایی افزون بر ۵۳۰ مربع احداث شده است . هزینه احداث این بنا بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال بوده است که از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای  تامین اعتبار شده است .
  مطالب مرتبط

  ارزیابی مستمر رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در بخش حمل و نقل آذربایجان غربی

  ارزیابی مستمر رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در بخش حمل و نقل آذربایجان غربی

  در راستای اجرای بخشنامه های صادره از سوی سازمان جهت برخورد های لازم با شرکت ها ، موسسات و رانندگانی که پروتکل های بهداشتی لازم را رعایت ننموده اند ، اقدامات بسزایی انجام یافته است .

  |

  نظرات کاربران