در حال بارگذاری ...
 • قدردانی از تلاش های بی وقفه شرکت فرودگاه ها در حوزه سلامت کارکنان و مسافران در پیشگیری از شیوع کرونا

  شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تا این مقطع طبق دستورالعمل ها ، برنامه ریزی و سیاست های تعیین شده سلامت کارکنان خود را رقم زده و توانسته است فرهنگ خود مراقبتی را نیز تا حد امکان ارتقا دهد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، به منظور قدردانی از برنامه ریزی و تلاش های بی وقفه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حوزه سلامت کارکنان و مسافران در پیشگیری از شیوع کرونا ، تندیس درخت خود مراقبتی با شاخه های سلامت جسم ، روان ، معنوی ، اجتماعی ، ورزش ، تغذیه سالم از سوی رییس جشنواره خود مراقبتی دانشگاه علوم پزشکی تهران به سیاوش امیرمکری اهدا شد .

  دکتر نوروزی مشاور پزشکی و بهداشتی شرکت فرودگاه ها در این باره اظهار داشت : در راستای ترویج فرهنگ خود مراقبتی ، دنیا رویکردهای جدیدی را در ارتقای سلامت جامعه مبتنی بر حوزه خود مراقبتی و برنامه ریزی جهت آموزش جامعه و همچنین ارتقای فرهنگ خود مراقبتی و سواد سلامت ارایه داده است . در همین راستا دانشگاه علوم پزشکی تهران اقدام به تدوین برنامه هایی در جهت گسترش حوزه فرهنگ خود مراقبتی کرده و سمپوزیوم های علمی و جشنواره ایده ها و تولیدات نخبگان را برگزار کرده است .

  نوروزی اظهار داشت : با توجه به اینکه شرکت فرودگاه ها در حوزه سلامت به خصوص در بحران شیوع کرونا توانسته با برنامه ریزی های دقیق و در حوزه پیشگیری اقدامات قابل توجه و هوشمندانه ای را برای کارکنان خود و مسافران در مبادی ورودی و صنعت حمل و نقل هوایی داشته باشد ؛ تندیس این جشنواره از سوی جامعه دانشگاهی به مدیرعامل شرکت فرودگاه ها اهدا شد . این تندیس به شکل درخت است و شاخه های آن را سلامت جسم ، روان ، معنوی ، اجتماعی ، ترویج فرهنگ ورزش و تغذیه سالم تشکیل می دهد .

  به گفته وی ، هدف از این اقدام ، نهادینه کردن و برنامه ریزی دقیق و منسجم جهت آموزش کارکنان پرتلاش فرودگاه های کشور و خانواده های آنان برای ترویج فرهنگ خود مراقبتی است و امیدواریم بتوانیم با حمایت های مدیران شرکت ، پرتوان تر از گذشته به سمت ارتقای سطح سواد و سلامت کارکنان و جامعه گام برداریم .

  نوروزی خاطرنشان کرد : شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تا این مقطع طبق دستورالعمل ها ، برنامه ریزی و سیاست های تعیین شده سلامت کارکنان خود را رقم زده و توانسته است فرهنگ خود مراقبتی را نیز تا حد امکان ارتقا دهد .
  مطالب مرتبط

  روند رو به افزایش پروازهای عبوری از آسمان کشور در ماه های اخیر

  روند رو به افزایش پروازهای عبوری از آسمان کشور در ماه های اخیر

  در مهر ماه به دلیل شیوع مجدد کرونا ویروس و آغاز موج دوم گسترش این بیماری ، پروازهای داخلی و عبوری کاهش یافت و روند افزایشی پروازها شیب ملایمی پیدا کرد . مهر ماه امسال ، ۲۶ هزار و ۸۳۲ پرواز در آسمان کشور انجام شد که از این تعداد ، ۱۱ هزار و ۷۰ پرواز ، عبوری و ۱۳ هزار و ۶۵۰ پرواز نیز ...

  |

  نظرات کاربران