در حال بارگذاری ...
 • افتتاح ۲۳ کیلومتر از باند جنوبی کنارگذر شمالی بجنورد در اولین روز هفته دولت

  با افتتاح و به بهره برداری رساندن این پروژه جزو رونق بخشی به اقتصاد کشور و روان‌سازی و ایمن‌سازی راه از مهمترین اهداف اجرای این طرح است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی گفت : ۲۳ کیلومتر باند جنوبی کنارگذر شمالی بجنورد افتتاح شد .

  سید عبدالمجید نژاد صفوی تصریح کرد : همزمان با گرامیداشت هفته دولت باند جنوبی کنارگذر شمالی بجنورد با اعتبار ۴۶۰ میلیارد ریال امروز در اولین روز هفته دولت به صورت ویدئو کنفرانس مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت .

  وی اظهار داشت : احجام عملیاتی این پروژه شامل خاکبرداری ۱.۶۲۱.۶۵۴ متر مکعب ، خاکریزی ۱.۱۷۱.۲۳۲ متر مکعب ، بتن ریزی ۱۳۹.۹۶۲ متر مکعب ، اساس و زیر اساس ۸۰۱.۵۶۶ متر مکعب ، آسفالت ۱۰۵.۰۰۰ تن ، تعداد آبروها ۹۳ دستگاه و تعداد پل بزرگ ۳ دستگاه است .

  مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در پایان عنوان کرد : با افتتاح و به بهره برداری رساندن این پروژه جزو رونق بخشی به اقتصاد کشور و روان‌سازی و ایمن‌سازی راه از مهمترین اهداف اجرای این طرح است .

  در پایان لازم به ذکر است در این مراسم دکتر شجاعی ، استاندار خراسان شمالی ، مهندس عوض زاده ، فرماندار بجنورد ، سید عبدالمجید نژاد صفوی ، مدیر کل راه و شهرسازی استان و دیگر مدیران استانی و شهرستانی حضور داشتند .

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران