در حال بارگذاری ...
 • برگزاری اولین جلسه کمیته اطلاع‌رسانی افتتاح خط راه‌آهن خواف – هرات

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اولین جلسه کمیته اطلاع‌رسانی و امور بین‌المللی مربوط به افتتاح خط راه‌آهن خواف – هرات در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد .

  اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی و امور بین المللی مربوط به افتتاح خط راه‌آهن خواف – هرات به مدیریت سیدقاسم بی‌نیاز ، رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت راه و شهرسازی برگزار شد .

  در این جلسه که با حضور معاونت‌های مختلف ستادی وزارت راه و شهرسازی ، شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل ، شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ، نماینده وزارت امورخارجه در امور افغانستان ، سرکنسول ایران در هرات به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ، آخرین برنامه‌ریزی در خصوص انجام مقدمات لازم جهت افتتاخ این پروژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

  در این جلسه سیدقاسم بی‌نیاز ، رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی و مدیر کارگروه فرهنگی – تبلیغی این پروژه ضمن تاکید بر برگزاری هرچه مطلوب‌تر این مراسم بر یک افتتاح خوب با برنامه ریزی مناسب در حوزه کارهای زیربنایی و نرم‌افزاری با هماهنگی طرف افغانستانی تاکید داشت .

  همچنین مقرر شد کلیه هماهنگی های لازم بین شرکت راه‌آهن و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل در بحث اتمام پروژه و همچنین آموزش اپراتور هماهنگی‌های لازم انجام و موانع موجود برطرف شود .
  مطالب مرتبط

  راه‌آهن می‌تواند رهبری مهم‌ترین محرک‌های توسعه و پیشرفت را در خود جای دهد

  راه‌آهن می‌تواند رهبری مهم‌ترین محرک‌های توسعه و پیشرفت را در خود جای دهد

  در بررسی بحث موبیلیتی ، جلوه‌های پیشرفت هم در موضوعات هوافضا و هوانوردی و هم موضوعات زمینی نظیر قطارهای پرسرعت و مباحث انتقال سریع ، نشان می‌دهد ما در راه‌آهن بیش از بقیه بخش‌ها ظرفیت داریم و تقاضای پیرامونی در این حوزه فرصت زیادی ایجاد کرده است .

  |

  تشریح جزئیات ساخت ۷ پروژه ریلی اولویت دار به طول ۱۴۴۳ کیلومتر

  تشریح جزئیات ساخت ۷ پروژه ریلی اولویت دار به طول ۱۴۴۳ کیلومتر

  ‌امسال چندین پروژه در دستور کار تکمیل قرار داد که اولین آن پروژه خط آهن بستان‌آباد - تبریز است که ۴۴ کیلومتر طول دارد و در ادامه خط آهن میانه - بستان‌آباد است که سال گذشته تکمیل و افتتاح شد ، این خط ریلی در دستور کار قرار گرفت و امیدواریم این پروژه در صورت تأمین کسری منابع تا ...

  |

  نظرات کاربران