در حال بارگذاری ...
 • صنعت حمل و نقل هوایی بازوی غیرقابل انکار چرخه اقتصادی کشور

  می بایست این موضوع را باور کنیم که یکی از راهکارهای درست نگاه به توان داخل است و تجربه نشان داده که هر بخشی از صنعت که با این باور کار کرده است حرکت به همت خود اتکایی و خروجی بهتری داشته نگاهمان به توان داخل باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، صبح امروز جلسه مدیران عامل شرکت های هواپیمایی در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد .

  در این جلسه که به همت انجمن شرکت های هواپیمایی و با حضور کاپیتان زنگنه رئیس سازمان و مهندس علی عابدزاده رئیس سابق سازمان در سالن کنفرانس سازمان برگزار شد ، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت : سازمان در شرایطی که هم تحریم ها و هم ویروس کرونا وضعیت صنعت را سخت کرده است برای سرپا نگه داشتن صنعت حمل و نقل هوایی به عنوان مهمترین ابزار غیرقابل انکار چرخه اقتصادی کشور به هیچ وجه مضایقه نمی کند اما صراحتا عرض می کنم صرف حمایت دستگاه نظارتی برای برون رفت از مشکلات حاد کفایت نمی کند، رعایت جدی قوانین و مقررات و مدیریت بایسته از مجموعه های تحت نظر هر کدام از مدیران راه را برای موفقیت های آتی تسهیل خواهد کرد .

  زنگنه در ادامه با بیان اینکه راه برای رسیدن به وضعیت مطلوب طولانی است و جز اراده جمعی همه بخش های صنعت امکان پذیر نخواهد بود ، گفت : می بایست این موضوع را باور کنیم که یکی از راهکارهای درست نگاه به توان داخل است و تجربه نشان داده که هر بخشی از صنعت که با این باور کار کرده است حرکت به همت خود اتکایی و خروجی بهتری داشته نگاهمان به توان داخل باشد .

  رئیس سازمان هواپیمایی کشوری همچنین توجه به شرکت های دانش بنیان و تقویت متخصصان داخل را تعیین کننده دانست و گفت : در دوره قبل نیز اقدامات شایسته ای در این خصوص صورت گرفته که لازم است تداوم یابد . مشکلات دریافت خسارت شرکت های هواپیمایی ناشی از شیوع بیماری کرونا و کاهش پروازها را پیگیری می کنم .

  در این جلسه مدیران عامل شرکت های هواپیمایی نیز ضمن تقدیر از مهندس عابدزاده رئیس پیشین سازمان هواپیمایی کشوری به جهت همکاریهای موثر ایشان در طول مدیریتش قدردانی و انتخاب کاپیتان زنگنه را به ریاست سازمان هواپیمایی کشوری تبریک و ابراز امیدواری کردند تا بتوانند با گام های استوار تحت هدایت های ایشان چشم اندازی روشن را برای صنعت هوایی رقم بزنند .
  مطالب مرتبط

  قدردانی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از اجرای طرح استقرار ناظران سلامت در فرودگاه ها

  قدردانی رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از اجرای طرح استقرار ناظران سلامت در فرودگاه ها

  سازمان ایکائو در اطلاعیه ای در همان زمان شیوع ویروس کرونا اعلام کرد که در حوزه هوایی نیازی به فاصله گذاری اجتماعی نیست چرا که از هر ۲۷ میلیون مسافر ممکن است ، تنها یک نفر به کرونا مبتلا شود و از سوی دیگر طبق بررسی هایی که انجام داده ایم میزان مبتلایان در حوزه هوایی در مقایسه با ...

  |

  تشکیل کمیته زیرفصل کمیته حمل و نقل هوایی در ستاد کرونا برای حمایت از ایرلاین‌ها

  تشکیل کمیته زیرفصل کمیته حمل و نقل هوایی در ستاد کرونا برای حمایت از ایرلاین‌ها

  به وسیله ارز حاصل از صادرات و پول‌هایی که در خارج از کشور داریم ، از شرکت‌های هواپیمایی حمایت خواهد شد و این پیشنهاد ارائه شده است . شرکت‌های هواپیمایی باید ارز نیمایی و تسهیلات ارزان‌قیمت دریافت کنند تا بتوانند به حیات خود ادامه دهند و تکلیف سازمان هواپیمایی این است که این ...

  |

  رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای سلامت مسافران در اولویت فرودگاه ها قرار دارد

  رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای سلامت مسافران در اولویت فرودگاه ها قرار دارد

  در همان روزهای ابتدای انتشار ویروس کرونا با مهیا کردن کلیه امکانات و تجهیزات لازم برای مقابله یا پیشگیری اقدام کرده و با صرف هزینه های سنگین تلاش کردیم تا کلیه دستورالعمل های بهداشتی را در فرودگاه های کشور برای ایمنی مسافران بکار گیریم .

  |

  ثبات نرخ بلیط سفرهای هوایی تا اطلاع ثانوی

  ثبات نرخ بلیط سفرهای هوایی تا اطلاع ثانوی

  در شرایط فعلی ، شرکت‌های هواپیمایی افزایش نرخی نخواهند داشت و چنانچه دولت بتواند تسهیلاتی را در اختیار این شرکت‌ها قرار دهد و هزینه آن‌ها را جبران کند ، نرخ‌ها به همین صورت باقی خواهند ماند ، در غیر این صورت ایرلاین ها مجبور به افزایش قیمت خواهند شد .

  |

  نظرات کاربران