در حال بارگذاری ...
 • صنعت حمل و نقل هوایی بازوی غیرقابل انکار چرخه اقتصادی کشور

  می بایست این موضوع را باور کنیم که یکی از راهکارهای درست نگاه به توان داخل است و تجربه نشان داده که هر بخشی از صنعت که با این باور کار کرده است حرکت به همت خود اتکایی و خروجی بهتری داشته نگاهمان به توان داخل باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، صبح امروز جلسه مدیران عامل شرکت های هواپیمایی در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد .

  در این جلسه که به همت انجمن شرکت های هواپیمایی و با حضور کاپیتان زنگنه رئیس سازمان و مهندس علی عابدزاده رئیس سابق سازمان در سالن کنفرانس سازمان برگزار شد ، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ضمن گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت : سازمان در شرایطی که هم تحریم ها و هم ویروس کرونا وضعیت صنعت را سخت کرده است برای سرپا نگه داشتن صنعت حمل و نقل هوایی به عنوان مهمترین ابزار غیرقابل انکار چرخه اقتصادی کشور به هیچ وجه مضایقه نمی کند اما صراحتا عرض می کنم صرف حمایت دستگاه نظارتی برای برون رفت از مشکلات حاد کفایت نمی کند، رعایت جدی قوانین و مقررات و مدیریت بایسته از مجموعه های تحت نظر هر کدام از مدیران راه را برای موفقیت های آتی تسهیل خواهد کرد .

  زنگنه در ادامه با بیان اینکه راه برای رسیدن به وضعیت مطلوب طولانی است و جز اراده جمعی همه بخش های صنعت امکان پذیر نخواهد بود ، گفت : می بایست این موضوع را باور کنیم که یکی از راهکارهای درست نگاه به توان داخل است و تجربه نشان داده که هر بخشی از صنعت که با این باور کار کرده است حرکت به همت خود اتکایی و خروجی بهتری داشته نگاهمان به توان داخل باشد .

  رئیس سازمان هواپیمایی کشوری همچنین توجه به شرکت های دانش بنیان و تقویت متخصصان داخل را تعیین کننده دانست و گفت : در دوره قبل نیز اقدامات شایسته ای در این خصوص صورت گرفته که لازم است تداوم یابد . مشکلات دریافت خسارت شرکت های هواپیمایی ناشی از شیوع بیماری کرونا و کاهش پروازها را پیگیری می کنم .

  در این جلسه مدیران عامل شرکت های هواپیمایی نیز ضمن تقدیر از مهندس عابدزاده رئیس پیشین سازمان هواپیمایی کشوری به جهت همکاریهای موثر ایشان در طول مدیریتش قدردانی و انتخاب کاپیتان زنگنه را به ریاست سازمان هواپیمایی کشوری تبریک و ابراز امیدواری کردند تا بتوانند با گام های استوار تحت هدایت های ایشان چشم اندازی روشن را برای صنعت هوایی رقم بزنند .
  مطالب مرتبط

  غربالگری مسافران هوایی مبتلا به کرونا طی دو مرحله ؛ از صدور بلیت تا کارت پرواز

  غربالگری مسافران هوایی مبتلا به کرونا طی دو مرحله ؛ از صدور بلیت تا کارت پرواز

  با توجه به تست و استعلام‌های دو مرحله‌ای که از بیماران مبتلا به کرونا انجام می‌شود ، الزام شرکت‌ها به رعایت محدودیت پذیرش ۶۰ درصدی مسافر ، فشار مضاعف اقتصادی را به این شرکت‌ها وارد می‌سازد .

  |

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران