در حال بارگذاری ...
 • ​کاهش ۲۷ درصدی فوت در جاده‌های استان کرمانشاه طی چهار ماه ابتدایی سال

  امسال ۸۹ نفر در جاده‌های استان کرمانشاه فوت و ۱۲۵۳ نفر مجروح شده‌اند که باید این آمارها بیش از مقدار کنونی کاهش یابد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت : فوت ناشی از تصادفات در استان کرمانشاه در چهار ماه ابتدای سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۷ درصد کاهش یافته است .

  فریبرز کرمی در مورد آمارهای تصادفات برون شهری استان اظهار داشت : از ابتدای امسال تا پایان تیر ماه تعداد مجروحان تصادفات برون شهری ۱۴ درصد کاهش یافته است .  

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه افزود : تصادفات فوتی و تصادفات جرحی نیز به ترتیب ۱۸ و ۱۶ درصد نسبت به چهار ماه سال گذشته کاهش یافته است . امسال ۸۹ نفر در جاده‌های استان کرمانشاه فوت و ۱۲۵۳ نفر مجروح شده‌اند که باید این آمارها بیش از مقدار کنونی کاهش یابد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه بیان کرد : این اداره کل اقداماتی شامل ، رفع نقاط حادثه خیز ، نصب علائم ایمنی و ... برای ایمن سازی راه‌های استان کرمانشاه جهت کاهش آمار تصادفات تلاش کرده است . ‌

   
  مطالب مرتبط

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد پس از حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت که متاسفانه شدت جراحات و آسیب های وارد شده ، منجر به درگذشت این همکار ارجمند و تلاشگر شد .

  |

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  یکی از تاثیرات مهم در ارائه خدمات نوین به مسافران حذف واسطه های بدون آورده سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در این حوزه و توانمند سازی سرمایه گذاران این بخش است . از طرفی هر اتوبوس می تواند ۱۶۰۰ کیلوگرم توشه همراه و غیر همراه را در چهارچوب قانون و بدون مغایرت با ایمنی مسافران در جعبه ...

  |

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  کریدورهای بین المللی مسیرهایی هستند که با موافقت دولت ها برای تسهیل روند حمل و نقل ایجاد شده اند که گذر اغلب این مسیرها از آذربایجان غربی ، اهمیت استان در حمل و نقل بین المللی و ترانزیتی را از دیدگاه کشورهای دیگر و سازمان های مرتبط بین المللی نشان می دهد .

  |

  اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک در سیستان و بلوچستان

  اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک در سیستان و بلوچستان

  از آنجایی که این پایانه مرزی اهمیت بسزایی در توسعه اقتصاد منطقه و حمل و نقل بین المللی و افزایش مبادلات با کشور افغانستان دارد عملیات توسعه محوطه آن از نظر فیزیکی به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران ، صاحبان کالا و رانندگان در سطح استانداردهای ملی و بین المللی در حال انجام ...

  |

  نظرات کاربران