در حال بارگذاری ...
 • تامین اعتبار پروژه جاده دسترسی و سایت کمک ناوبری فرودگاه ساری با دستور معاون رئیس جمهور

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید از پروژه جاده دسترسی و سایت کمک ناوبری فرودگاه ساری ، دستور تامین اعتبار و اجرای هرچه سریعتر این پروژه ها را صادر کرد .

  در بازدید دکتر نوبخت که با همراهی سیاوش امیرمکری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران انجام شد ، توضیحات لازم در خصوص تکمیل و بهره برداری از این پروژه از سوی وی ارائه شد .

  این پروژه شامل بلوار دسترسی شهری به فرودگاه، احداث سایت کمک ناوبری ، احداث جاده های روستایی پیرامون فرودگاه ساری و سامان بخشی به ورودی این فرودگاه است که نقش بسزایی در تامین ایمنی مسافران ، زیبایی و آراستگی منظر مسیر دسترسی و ورودی فرودگاه ساری خواهد داشت .

  در این بازدید دکتر نوبخت دستور تامین اعتبار و اجرای هرچه سریعتر پروژه مذکور را صادر و به استاندار مازندران نسبت به پیگیری و اجرای آن توصیه های لازم را ارائه کرد .

  در ادامه نیز مدیرعامل شرکت فرودگاه ها با همراهی مصطفی صفایی معاون عملیات فرودگاهی از پروژه های طرح زهکشی و فاضلاب با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی ، سایت دستگاه کمک ناوبری ، دیوار حفاظتی پیرامونی فرودگاه با پیشرفت ۸۰ درصد ، انبار مرکزی و پست برق و ساختمان های جنبی بازدید و از پیشرفت پروژه ها ابراز رضایت کرد .

  در پایان، امیرمکری با خانواده مرحوم یوسفی از پرسنل فرودگاه ساری که هفته گذشته بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به دیار باقی شتافته بود دیدار و برای آن عزیز از دست رفته طلب مغفرت کرد .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حساسیت بالا نسبت به اتمام این پروژه ، از هیچگونه همکاری و مساعدت دریغ نخواهد کرد و این ترمینال در موعد از پیش تعیین شده باید به بهره برداری برسد .

  |

  افتتاح ترمینال کارگو فرودگاه لارستان در آینده نزدیک

  افتتاح ترمینال کارگو فرودگاه لارستان در آینده نزدیک

  اداره کل فرودگاه لارستان با استفاده از نیروهای متعهد و متخصص ، تمام توان خود را در راستای توسعه و ارتقای زیرساخت های فرودگاهی ، به روز نگه داشتن سیستم های CNS ، تقویت شاخص های ایمنی و امنیتی ، تقویت پروازها و افزایش خدمات فرودگاهی و تکریم مسافران به کار می گیرد .

  |

  نظرات کاربران