در حال بارگذاری ...
 • برنامه‌ریزی برای ارتقا شاخص‌های حمل‌ و نقل در استان آذربایجان‌غربی

  پروژه بهسازی و تعریض محور خوی - قطور - رازی در چهار قطعه تقسیم‌بندی شده که باتوجه به محدودیت فصل‌کاری برنامه‌ریزی شده روند پروژه سرعت بگیرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در جلسه ویدئو کنفرانس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی و مدیرکل راه‌وشهرسازی استان با معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی ، فرایندهای تأمین مالی پروژه‌های ساخت و توسعه راه‌ها بحث و بررسی شد.

  سیدمحسن حمزه‌لو ، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در این جلسه ، با تأکید بر این‌ که تکمیل کریدور بزرگراهی غرب نقش مهمی در ارتقای شاخص‌های حمل‌ونقل استان دارد ، گفت : انتظار می‌رود بخشی از عقب‌ماندگی استان در حوزه حمل‌ونقل با اتمام این طرح جبران شود .

  وی، بهسازی راه‌های منتهی به پایانه‌های مرزی استان را از دیگر پروژه‌های مهم برشمرد و افزود : پروژه بهسازی و تعریض محور خوی - قطور - رازی در چهار قطعه تقسیم‌بندی شده که باتوجه به محدودیت فصل‌کاری برنامه‌ریزی شده روند پروژه سرعت بگیرد .

  پروژه احداث محور بناب - تمرچین به طول ۸۵ کیلومتر با پیش‌بینی اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومانی از دیگر پروژه‌های بود که در این جلسه امکان‌سنجی و شیوه‌های تخصیص اعتبار آن بحث و تبادل نظر شد .
  مطالب مرتبط

  امضا تفاهمنامه همکاری میان سپاه استان زنجان ، فرمانداری ماهنشان و راهداری زنجان

  امضا تفاهمنامه همکاری میان سپاه استان زنجان ، فرمانداری ماهنشان و راهداری زنجان

  هدف از این تفاهم نامه خدمت رسانی و رفع محرومیت و فراهم کردن امکان زندگی برای روستاییان مناطق محروم و کم برخوردار است که می تواند عامل بسیار مهمی در تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان باشد .

  |

  تأثیر شیوع ویروس کرونا بر عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور

  تأثیر شیوع ویروس کرونا بر عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور

  در هیچ شبانه روزی فعالیت در بنادر کشور متوقف نشده است و تمام بخش ها سعی کردند در چارچوب سیاست های ابلاغی حرکت کنند ؛ بر این اساس از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۴ میلیون و ۸۵۰ هزار و ۲۱۸ تن انواع محموله ها در کشور تخلیه و بارگیری شده که این عدد بیانگر فعالیت بی وقفه بنادر است .

  |

  ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی ، در انجام عملیات راهداری زمستانی

  ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی ، در انجام عملیات راهداری زمستانی

  مهمتر از کسب آمادگی های سخت افزاری ( اعم از تجهیز و اورهال ماشین آلات ، بهسازی راهدارخانه ها ، تهیه و دپو مخلوط ماسه و نمک ، تعیین اکیپهای راهداری و ...) ضرورت رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در راهدارخانه ها و دیگر اماکن استقرار عوامل راهداری زمستانی است .

  |

  نظرات کاربران