در حال بارگذاری ...
 • جابجایی حدود ۲ میلیون تن محصول کشاورزی در گلستان طی ۴ ماه نخست سال جاری

  در حال حاضر کار برداشت محصولات کشاورزی استراتژیک و اساسی استان به آخر رسیده و به ندرت و به صورت پراکنده در برخی از نقاط استان ، آن هم مناطق دور افتاده ادامه دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره حمل و نقل کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت : در ۴ ماهه سال جاری حدود دو میلیون تن انواع محصولات کشاورزی در داخل و بیرون استان حمل و نقل و جابه جا شد .

  محسن یازرلو روز چهارشنبه افزود : این میزان از محصولات طی ۱۸۲ هزار سفر درون وبرون استانی جابه جا شدند که بیشترین آمار متعلق به حمل و نقل برون استانی بوده است . باقلا ، سیب زمینی ، کلزا ، چغندرقند و گندم عمده ترین محصولاتی بود که در سال زراعی امسال ۹۹ حمل و نقل شدند .

  یازرلو ادامه داد : محصول چغندرقند از ۲۸ خرداد ماه امسال وارد چرخه حمل و نقل شد که طی این مدت بیش از ۱۲۰ هزار تن برای فرآوری به جوین و بیش از ۳۰ هزارتن هم به شاهرود منتقل شد .

  رئیس اداره حمل و نقل کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت : در حال حاضر کار برداشت محصولات کشاورزی استراتژیک و اساسی استان به آخر رسیده و به ندرت و به صورت پراکنده در برخی از نقاط استان ، آن هم مناطق دور افتاده ادامه دارد .
  مطالب مرتبط

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد پس از حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت که متاسفانه شدت جراحات و آسیب های وارد شده ، منجر به درگذشت این همکار ارجمند و تلاشگر شد .

  |

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  یکی از تاثیرات مهم در ارائه خدمات نوین به مسافران حذف واسطه های بدون آورده سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در این حوزه و توانمند سازی سرمایه گذاران این بخش است . از طرفی هر اتوبوس می تواند ۱۶۰۰ کیلوگرم توشه همراه و غیر همراه را در چهارچوب قانون و بدون مغایرت با ایمنی مسافران در جعبه ...

  |

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  کریدورهای بین المللی مسیرهایی هستند که با موافقت دولت ها برای تسهیل روند حمل و نقل ایجاد شده اند که گذر اغلب این مسیرها از آذربایجان غربی ، اهمیت استان در حمل و نقل بین المللی و ترانزیتی را از دیدگاه کشورهای دیگر و سازمان های مرتبط بین المللی نشان می دهد .

  |

  اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک در سیستان و بلوچستان

  اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک در سیستان و بلوچستان

  از آنجایی که این پایانه مرزی اهمیت بسزایی در توسعه اقتصاد منطقه و حمل و نقل بین المللی و افزایش مبادلات با کشور افغانستان دارد عملیات توسعه محوطه آن از نظر فیزیکی به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران ، صاحبان کالا و رانندگان در سطح استانداردهای ملی و بین المللی در حال انجام ...

  |

  نظرات کاربران